1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzy nowe materiały wideo z The Crew

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

The Crew to gra wyścigowa z otwartym, ogromnym światem przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Tytuł zmierza na platformy nowej generacji, a za jego produkcję odpowiada firma Ivory Tower. W sieci pojawiły się nowe zapiski wideo z rozgrywki, które zarejestrowano na imprezie PAX East.

W sieci pojawiły się trzy nowe filmiki wideo z zapiskiem rozgrywki uchwyconej w grze The Crew. Mamy tutaj do czynienia z tytułem wyścigowym, który zabierze nas na przejażdżkę po wirtualnych Stanach Zjednoczonych. Materiały zostały nagrane podczas impresy PAX East, która odbywała się w ubiegły weekend na terenie Bostonu.

Autorami filmików jest redakcja serwisu IGN, który na oficjalnych stoiskach Ubisoftu zdołał uchwycić kilka ciekawych momentów gameplay'u. Możecie rzucić okiem na nocny pościg, jak również wyścigi w stylu off-road. W tym miejscu warto podkreślić, że The Crew, jak już wcześniej wspominaliśmy, będzie działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wyścigi w mieście bardzo przypominają serię Need for Speed, tym nie mniej lokacje off-road również prezentują się bardzo ciekawie.

The Crew to gra wyścigowa ściśle powiązana z trybami wieloosobowymi. Gracze będą mogli ścigać się z innymi na rozległej mapie, która przedstawia całe Stany Zjednoczone. Model jazdy to czysty arcade, a system tuningu pozwoli graczom na ambitne projekty ich wymarzonych aut wyścigowych. Grający w kampanię w każdej chwili może zaprosić do gry innego gracza, aby razem cieszyć się rozgrywką.

Tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku, a platformami docelowymi są PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej możecie rzucić okiem na świeże materiały wideo z rozgrywki, zarejestrowana na imprezie PAX East.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Albo mi się wydaje, albo model jazdy jest bardzo kiepski. Nie czuć ciężaru auta.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wiadomo może, czy będzie wersja demo?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    z każdym nowym materiałem o tej grze coraz bardziej mi się ona podoba przypomina trochę samochodówkę za czasów najlepszego NFS czyli NFS Underground 2
    fajnie jak by można było bryki Tuningować ( coś czuję ze szykuję się naprawdę dobra gra )

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie podoba mi sie ta gra. Model jazdy, wyglada bardzo przeciętnie. Iskry po stluczce lecą jakby sie cos palilo i to jeszcze z opoznionym zaplonem. System detekcji stluczek kuleje odbija się niczym pilka we fliperze. Kolejne wyścigi gnaj do przodu, nie skrecaj samo doprowadzi cie do celu. od czasów paradise nie wyszlo nic ciekawego w tym temacie, no za wyjątkiem forzy horizon

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

7. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Nie wiem czy ja zle rozumialem czy jak ale myslalem ze ta gra to będzie cos ala forza tyle ze otwarty swiat i symulator jazdy a tu widze jakies nitro pewnie predkosci rzedu 250 po trawie itd, bardziej przypomina to bajkowego nfs

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak dla mnie to zwykły przeciętniak na godzinę grania (jako przerywnik), jedynie co może się podobać to te wielkie otwarte światy - ale to się okaże jak wujdzie gra czy rzeczywiście można tak wszędzie jeździć jak pokazują na tych filmikach...

Wczytywanie...

Poleć forum