1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trzy pytania :) Xbox 360 Slim 250GB + KINECT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wolak_27, Styczeń 3, 2012.

1. wolak_27

wolak_27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam powyższą konsolkę i mam trzy pytania.

Jak to jest że jak byłem u znajomego w Angli to on mógł swoją konsolą sterować głosowo a ja na swojej nie mogę - czytałem że podobno to jest
    zablokowane dla polski - ale dlaczego ? i czy da się to obejść jakoś - bo w sumie to jest fajny bajer.

Nie mam przerobionej konsoli - i stąd nasuwa się pytanie czy mogę pobrać z internetu jakieś pełne wersje gier np. Arcade ale nie koniecznie
    Arcade i grać w nie bez problemu - bo dema z tymi reklamami są wkurzające

I czy da się wejść przez Xbox'a np. poprzez router do laptopa tak jak windows media center tylko że do dysku - widziałem że Vuze ma coś w tym stylu ale nie chce mi to chodzić - w sensie przeciągam film na XBOX ale xbox nie widzi tego filmu

2. Lotnik421 Xbox One

3. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak to jest że jak byłem u znajomego w Angli to on mógł swoją konsolą sterować głosowo a ja na swojej nie mogę - czytałem że podobno to jest
    zablokowane dla polski - ale dlaczego ? i czy da się to obejść jakoś - bo w sumie to jest fajny bajer.

Odpowiedź na 1 pytanko:

Komendy głosowe kinect działają tylko po połączeniu live.

lakiluk2424:p

4. bartas432

bartas432 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wronki
    Sterować głosowo można ale trzeba mówić po ANG. niestety.

5. wolak_27

wolak_27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to jestem połączony i mówię głośno i wyraźnie "Xbox - games" i nic

6. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    To powiedz " eksboks gejms " i powinno byc dobrze :D a tak na powaznie polakowi pewnie trudno bedzie tak sterowac, osobiscie nie probowalem wiec jezeli sie myle nie krzyczcie :) A co do reszty pytan. Jezeli masz podlaczenie np.

XBOX 360 strzalka jak cos ;d -> (--ethernet kabel---- ROUTER ---- ethernet kabel----> PC

I masz na komputerze windows media center to bez problemu mozesz sobie otworzyc na x'ie media center i mozesz sluchac muzyki z komputera na xboxie. powiem tobie ze to fajna sprawa bo jak sluchasz muzyki i np jest jakis filmik w grze muzyka sie automatycznie wycisza lub wylacza na chwile. tak jakby w grze byla. Super sprawa. Co do filmow reszty nie jestem pewien. Co do dysku nie dasz rady. Jest napisane WINDOWS MEDIA CENTER to wszystko :)

A co do tych gier. zeby sciagnac z neta na PC i wgrac na X'a to raczej sie nie da. Nie jestem pewien do konca tak na 99%. Bys musial troszke pogrzebac na forum :) a arcade mozna kupic na kontach silver itp albo przez msp :)

Pozdrawiam :)

7. wolak_27

wolak_27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra to już trochę rozjaśnione ;) przez wifi też piosenek da się słuchać z kompa ;)
    ale filmy czasem się przycinają :p dlatego lepiej na penka :)

a sterowanie głosowe działa mi ale dopiero po zmienieniu na język i regionalne na ENGLISH i UK a jak jest polski i polska to nie wyświetla mi się nic a powinno :)
    i mówię "eksboks" mam angielski na uczelni :p

dzięki za odpowiedź tak w ogóle ;)

Wczytywanie...

Poleć forum