1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TS-L532A dziwny problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez domin147, Czerwiec 2, 2010.

1. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Witam! Postanowilem założyc nowy temat, ponieważ mam mały problem z tą nagrywarką. Mianowicie: przeczytałem wszsytkie artykuły typu "czy nagram tą nagrywarką". Sprawdzałem programem InfoTool czy nagrywarka TS-L532A zapisuje i odczytuje płyty dvd+r dl no i obsługuje(nie obsluguje -r) I jak wkładam pustą płytę, to nie ma reakcji napędu. uruchamiam "moj komputer" i nawet mi nie wyskakuje, probowalem imageburnem wypalic gre no ale tez nie da rady, wiec teraz pytanie czym to jest spowodowane, jezeli program pokazuje mi ze odpala pltyt +dl a ich nie odczytuje? mam jeszcze nagrywarke sh s202n i tez probowalem wlozyc plyte i tez nie czyta. Natomiast jak wlozylem do jednego i drugiego plytke juz nagrana z gra na xboxa (tez +DL) to odczytuje ja dziwnie jakos bo pokazuje tylko 178 mb i jak sie da auutoodwarzanie to takie 3 sekundowy filmik z logiem xboxa jest. i teraz nastepne pytanie czy te nagrywarki sa wgl wstanie wypalic plytki czy tez nie ? Aha dzis kupilem 10 plytek Verbatimow +dl zeby nie bylo

Tu jeszcze dam loga z image moze cos pomoze: (przy "W 12:19:43 Duplex Secure's SPTD" jest znak trojkata)

I 12:19:43 ImgBurn Version 2.5.1.0 started!
    I 12:19:43 Microsoft Windows XP Professional (5.1, Build 2600 : Dodatek Service Pack 3)
    I 12:19:43 Total Physical Memory: 507*376 KB - Available: 95*832 KB
    W 12:19:43 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.
    I 12:19:43 Initialising SPTI...
    I 12:19:43 Searching for SCSI / ATAPI devices...
    I 12:19:43 -> Drive 1 - Info: TSSTcorp CD/DVDW TS-L532A TI51 (D:) (ATA)
    I 12:19:43 -> Drive 2 - Info: LWXC FGPMR496 1.03 (E:) (SCSI)
    I 12:19:43 Found 1 DVD±RW and 1 BD-ROM/HD DVD-ROM!
    Z gory dziekuje za odpowiedz. Moge zrobic scr z tym ze infotool pokazuje ze mam dl+ oraz DVD Identifier ktory tez to pokazuje

Z gory dziekuje Domin147

2. Lotnik421 Xbox One

3. maskota

maskota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jestem jakims wiekim znawca ale gdy ja tak mialem to zaktualizowalem oprogramowanie nagrywarki i pomoglo

4. domin147

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    hehe szukam wlasnie o fimware ale do tej nagrywarki trzeba szukac po ruskich, anigelkisch niemieckich stronach. :D no ale coż trzeba probowac ale mimo wszystko dzieki za odp mam nadzieje ze ktos jeszczepomoze

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wywal deamon tools czy co tam masz do wirtualnych napedow.

6. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Samo usunięcie nie pomoże, sptd - zakłóca pracę zapisu.. Jeśli się pofatygujecie znajdziecie screena osób, które robiły testy z sterownikiem sptd i bez i podawały wykresy w których była niesamowita poprawa..

Kod:
    http://www.duplexsecure.com/en/downloads
    sciągasz pod 32bit lub 64 bit i dajesz uninstall

7. domin147

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    DObra a czy to mi pomoze z tymi dl'ami ^^?

Wczytywanie...

Poleć forum