1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TU - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kisame, Styczeń 31, 2013.

1. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z aktualizacją TU. W gow3 napisane jest, że posiadam wersje 0, a jest już 6. Spisałem media id gry i pobrałem update z xbuc.net
    Wrzuciłem to do: content/00000000000000000/TITLE ID gry/000B0000/
    Folder: 000B0000 utworzyłem bo takiego nie było.
    Po tym, nadal mam wersje 0.
    Mam x'a 4GB, i podłączam do niego dysk zewnętrzny z grami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A próbowałeś normalnie ściągnąć TU z FSD?
    W najnowszym FSD 3 jest taka opcja. Także skasowałbym wszystkie TU jakie masz i pobrał automatycznie za pomocą tego programu.

4. AbyStacja

AbyStacja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    http://xboxforum.pl/kosz-53/rgh-i-tu-159013/ tam sobie przeczytaj o RGH i TU szybko i łopatologicznie mi to kolega wytłumaczył :)

Wczytywanie...

Poleć forum