1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tunel od wiatraków - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Revenga, Sierpień 16, 2010.

1. Revenga

Revenga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wita,
    mam dość duży problem ze zdjęciem obudowy/tunelu który jest przymocowany do wiatraków (takie białe cuś) - obejrzałem masę filmików na YT ale nigdzie nie jest pokazane jak to dokładnie wykonać, udało mi się zdemontować całą obudowę, napęd (wysłany do flashowania) a na samym końcu taki psikus :mad:.

Mimo że konsola to Jasper (09.2009) to jednak chcę zamontować radiatory na pamięć (lepiej dmuchać na zimne) :)

pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    wkrętakiem lekko podwadzasz na środku (tam jest taki czarny prostokacik) i odskakuje
    czasem jak obrócisz xboxa do góry nogami to sam odpadnie :D

4. Revenga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Qazimodo, naciskałem ten czarny prostokąt ale zero reakcji - nie wiem jakoś z boku odchylić ten prostokąt czy co, próbowałem różnych sposobów (nie chcę robić śladów bo sprzęt jeszcze na gwarancji i to długiej :))

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    weź na siłe troche mi też nie chciał tak łatwo puścić. A jak masz długą gwarancje w co wątpię to po co zakładasz radiatory na pamięć?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    to wyciąg wentylatory tunel sam odejdzie

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  8. Revenga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poradziłem sobie, przez taki plastik tyle nerwów - Microsoft wie jak napsuć krwi :)

dzięki

Gwarancję na konsolę mam przedłużoną z 2 na 3 lata, jednak zauważyłem że na zaciskach od konsoli i u góry zrobiłem lekko widoczne ślady (podczas otwierania) po za tym trochę rozciągnąłem plombę gwara. pod napędem (ku.. nic o tym nie pisali, miało być tylko z przodu na panelu i na napędzie - wrrr), więc dla spokojności ( jakby serwis M$ odmówił naprawy gwarancyjnej) założyłem radiatory na pamięci i przy okazji uszczelniłem tunel - na pewno nie zaszkodzi

9. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Przecież teraz nawet jak wgrasz oryginalny fw to oni i tak się skapną, że było coś grzebane, masz już po gwarancji wszystko się zapisuje co było zmieniane w napędzie. I nie dawaj się nabierać na takie przedłużanie gwarancji.

10. Revenga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem nawet tutaj, że serwis M$ raz sprawdza a raz nie, są osoby które wysłały konsole (napęd lite-on) i dostały naprawiony bądź nowy sprzęt - więc bez przesady że zaraz traci się gwarancję

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    99% przerobionych konsol wyslanych na gwarancje wraca wymienionych na nowe.

Wczytywanie...

Poleć forum