1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuner do odbioru telewizji naziemnej

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez uszyneq, Lipiec 7, 2013.

1. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukam tunera do odbioru tv naziemnej poniewaz po kilku latach zrezygnowalem z cyfrowego polsatu.
    Mozecie cos polecic? Szukam aby odbieral obraz w HD/FHD oraz mial dostep do netu (chodzi mi o iple, tvn player itp), powinien miec funkcje ukladania swoich programow.
    Od kilku dni szukam czegos fajnego ale tego jest pełno na rynku i nie wiem co wybrac..

Jak narazie mam na oku - Ferguson Ariva 210 Cmbo HD

Mozecie cos polecic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a moze taki? - Lark Enjoy 4.0 DVBT, HDMI, USB, Full HD 1080p (nie ma netu ale jest 3-4 razy tanszy)

4. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    opticum, larki i manty padają jak muchy
    polecam technisat i ferguson

Wczytywanie...

Poleć forum