1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tuner...monitor...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djakdamian, Marzec 20, 2010.

1. djakdamian

djakdamian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Mam zamiar kupic taki monitor LCD BENQ G2420HD 24'' LED DVI HDMI 40000:1 FULL HD (966776148) - Aukcje internetowe Allegro do gry na xboxie.Co o nim sądzicie czy wszystko ladnie bedzie chodzic jesli chodzi o grafike? I jeszcze jedno bo chcialbym tez z tego zrobic telewizor i mam taki tuner TUNER ZEWNĘTRZNY LCD TV BOX WROCŁAW TRAUGUTTA (961542261) - Aukcje internetowe Allegro opłaca sie go podlaczyć niebedzie jakas slaba jakosc czy lepiej kupic monitor z tunerem

2. Lotnik421 Xbox One

3. kolonet

kolonet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam

Drogi kolego ja chcę zmontowac identyczny zestaw jak Ty. I takze kombinuje jak to wszytko podlaczyc zeby bylo OK. Jesli juz kupiles daj znac jaka jest jakosc tego obrazu TV i z X-a. Jak nie to jeszcze wymienimy sie informacjami

pozddawiam

Poleć forum