1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuner TV do XBOXa 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Filipster, Luty 23, 2009.

1. Filipster

Filipster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,niedługo kupuję Xboxa 360 ale mogę grać na monitorze.Pomyślałem że mogę kupić tuner Tv i nagrywać filmy z X360 albo sceny.Więc jaki kupić tuner ? Tak żeby jakość była dobra i żebym mógł robić sceny i nagrywać filmy z X360.Dodam jeszcze że monitor to Samsung SyncMaster 710v i chciałbym kupić tuner do 120zł.No i może żeby był na USB bo nie chcę go montować w środek komputera.Nie wiem bo może kupię go sklepie więc podajcie kilka modeli, na co zwracać uwagę,co musi mieć tuner ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gratulujemy

tylko po co ?

4. Filipster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lubię nagrywać filmy z gier i umieszczać je na YouTubie.Przeczytałem że jest taka możliwość więc dlatego się zdecydowałem i myślę że Tuner TV może mi się przydać.

5. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. Filipster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki,wielkie dzięki.Myślałem że nikt nie odpisze.No to ok. temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum