1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuner TV XBOX ONE + PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez minik0, Lipiec 18, 2016.

1. minik0

minik0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Chcę zakupić tuner TV Microsoft dedykowany do XBOX ONE i podłączyć do niego telewizję, której dostawcą ma być Vectra a za rok przejść prawdopodobnie do Orange. Jednocześnie chcę mieć dostęp z konsoli do mojego PC by przełączać się pomiędzy komputerem, konsolą i telewizją za pomocą dedykowanego pilota Microsoft. Komputer już podłączyłem i pulpit wyświetla się w aplikacji TV na konsoli. Wiem, że aplikacja jest przeznaczona do innych celów ale działa. Nie wiem jednak czy po zakupie tunera TV Microsoft będę mógł się przełączać między TV a komputerem.
    1) Czy jest to możliwe, żeby do jednej konsoli były podłączone komputer + tuner TV (2 dekodery) ?
    2) Czy tuner TV Microsoft też działa z aplikacją TV na konsoli?
    3) Jeśli odpowiedź na punkt (2) jest pozytywna to czy będzie istniała możliwość przełączenia się pomiędzy komputerem a tunerem?

Tuner TV Microsoft podłącza się za pomocą USB a komputer za pomocą HDMI, więc sprzętowo jest możliwe podłączenie dwóch urządzeń ale nie wiem jak się to ma do softu. Jakieś sugestie?

Wczytywanie...

Poleć forum