1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuning konsoli Xbox 360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez IamDJfromHell, Luty 18, 2011.

1. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witam otóż taki problem jest.
    Postanowiłem przerobić sobie wygląd konsoli Xbox 360 (Tzn własny prowizorka obudowa).
    Kupiłem 2 płytki plexy o grubości 3mm. i teraz rodzą się takie pytania :
    1. Jak ściągnąć obudowę Xbox 360 ? (mam problem z tyłem ,nie wiem jak otworzyć te tylne zatrzaski , przedni panel , boki bez problemu ,ale tył klapa, przód również otworzyłem normalnie)
    2. Czym najlepiej wyciąć otwór w oryginalnej obudowie Xbox'a ?
    3. Dodatkowe oświetlenie (interesują mnie diody , czy takie podłużne neony we wnętrzu konsoli : jak podłączyć to ?
    4. Czy w plexy jest możliwość wycięcia np otworu na dodatkowe chłodzenie ?( chodzi mi o to ,że np wytnę otwór na dodatkowe chłodzenie ,ale czy będzie jak podłączyć wiatraczek do płyty głównej ,czy coś?)
    5. czy ktoś już próbował coś takiego ? prosiłbym o zdjęcia itp. bądź porady :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Napisałeś już w odpowiednim temacie(Tuning xboxa - temat zbiorczy). Od tego właśnie jest tamten temat, nie widzę powodu by otwierać nowy. Tam na pewno Ci pomogą. ;)

@down
    Od tego są moderatorzy. ;]

4. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    zupełnie przez pomyłkę dodałem bo nie zapomniałem sprawdzić czy istnieje taki temat ;/ a nie wiem jak usunąć teraz ten post

Wczytywanie...

Poleć forum