Tuning konsoli

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Tuning konsoli

w sklepie?
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning konsoli

grzech1991 napisał:
Moze chodzi mu o jakies konkrety?

Bo, jak zapewne wiesz, obudowa obudowie nierowna i mozna trafic na sypiace sie badziewia?
 

tomgranat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Tuning konsoli

nieźle....też nat jakąś wizualną przeróbką się zastanawiałem, ale jednak szkoda troche floty... :p
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Tuning konsoli

świetny jest ten z 2 master chiefami na wysepce wie ktoś ile by coś takiego kosztowało?? :D
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning konsoli

Fajne ale kasy na to było by mi szkoda
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
wie ktos moze gdzie mozna dostac button i zaslepke na cdrom srebrna taka jaka jest w wersji pro ?
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik



Konsolka nie ruszana, kiedyś kupię drugą obudowe to coś porobię.
 

martini

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu w tym kółeczku zrobił migającego RODa :D
 

mejssss

Świeżak
Świeżak
całkiem spoko ten tuning
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
Hehe, jak ktoś ma kupe kasy zeby się tak bawić to i sie bawi - efekt? Świetny :D

PS: Gdyby mnie bylo stac to pewnie tez bym chcial mieć takie cudo :p
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
wedlug mnie fajna sprawa ale oryginalny wyglad tez jest fajny:)
 

Fasto

Banned
Użytkownik
fajnie wygląda ale jak coś takiego zrobić?
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Fajne to podświetlanie pada. Może mi ktos powiedzieć jak to zrobić??
Też troche podpicowałem swoja konsole i bardzo chciałbym mieć zmienione oświetlenie przycisku Guide.
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
ten ze skorbem taki lamerski troche, sam skorp jakby z koszulki wzor. pisze bo w rysowaniu siedze i takie oko.
a generalnie to zamiast chlodzenia woda, lepsze wydaje sie olejowe. niedlugo mi sie gwarancja konczy wiec moze cos podlubie.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Dodałem diodę pod przyciskiem. Wkoło też bym dodał, ale nie mam dwukolorowych, a nie chcę robić z pojedynczymi diodami, bo później jak jakiś Rod wyskoczy to nie będę wiedział... heh

 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Ok, to co przed chwilą zrobiłem z nudów :D :D :D :D Niebieski przycisk, pierścień biały. Niebieska poświata ładniutko wygląda na ostatniej fotce. Są i białe diody, i zielone zamiast czerwonych sygnalizujące ROD... :]







 

matix755

Użytkownik
Użytkownik






a tu macie link do strony gdzie znajduje się 52 zdjęcia z tuningowanymi xbox 360 Humour xbox_360_tuning Xbox 360 tuning
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Drugi pad zrobiony. Lepiej wyszło. Diody i podświetlony X.







 

Doom3d

Użytkownik
Użytkownik
To co wrzucił matix755 bardzo fajnie wygląda ten L4D oraz ostatni niebieski.

Apacer - bardzo mi się podoba xbox z całym niebieskim włącznikiem (po prostu świetnie wygląda), pad też niezły.

Ostatnio widziałem na allegro za jakieś 50zł (jak dobrze pamiętam) robienie grafiki cienkopisem która trzyma się tydzień, minusem jest zdecydowanie to ,że się krótko trzyma no i dotknięcie powoduje rozmazanie. Jednak Wader zrobiony na przodzie i boku robił wrażenie.
 

Alex1988

Banned
Użytkownik
Czym najlepiej pomalowac taką obudowe zwykły marker raczej sie nie nada ?
 

Do góry Bottom