1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuning pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tegiel, Luty 20, 2013.

1. tegiel

tegiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Zainteresował mnie ostatnio wygląd pada. Znalazłem stronę Custom Modded Xbox 360 Controllers, lecz tam wszystko za dolce i pewnie z przesyłką byłby problem.
    Coś np. takiego:
    - http://www.evilcontrollers.com/bullet-buttons-diy-kit-591.html
    - Chrome Xbox 360 Controller shell

Czy istnieje możliwość kupna takich części u nas w Polsce? Jest jakiś sklep?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    sam sobie pomaluj obudowę, koszta ok 50,- a jak zrobisz to dobrze i bez pośpiechu to wyjdzie równo i na całe lata

4. tegiel

tegiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Też właśnie myślałem, żeby pomalować samemu. Tylko podobają mi się te ABXY :D

5. B4r0n

B4r0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Libiąż
    Kup Chrom w Spray'u (koszt 20-25zł), rozbierz pada, żeby obudowa została, pryśnij i będzie podobnie, może nie aż tak jak lustro, ale podobnie.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    taaa, zrób tak jak Ci radzi kolega wyżej to cała farba zostanie Ci na rękach.
    Musisz najpierw zmatowić bo pad jest śliski - kup wodny papier ścierny, kup podkład oraz farbę i benzynę do zapalniczek.
    najpierw musisz zmatowić śliskie elementy, tylko ostrożnie żeby zbyt wiele nie wytrzeć.
    potem umyj elementy benzyną w celu odtłuszczenia i pozbycia się reszty brudu.
    po umyciu połóż cieniutko warstwę podkładu, prostymi ruchami od lewej do prawej.
    gdy podkład wyschnie nałóż kolor i zostaw do wyschnięcia.
    sam tak malowałem swoje wszystkie pady i kolor utrzymuje się już ponad.... no na pewno ponad dwa lata, bez żadnego przetarcia ani odprysków

//Dżizys, znalazłem swój stary tutorial :D
    http://xboxforum.pl/artykuly-27/tutorial-jak-pomalowac-pada-48707/

1 osoba to lubi.
  7. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
  8. ARCZi2005

ARCZi2005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    a tam silikony ... tak samo jak na kinecta zrobili i po co ? że jak ci spadnie żeby mu sie nic nie stało ? czy żeby sie nie kurzył ? w cholere z czymś takim :p. faktycznie buttony fajnie wyglądają, na allegro chyba nie znajdziesz bo ktoś musiałby sprowadzać raczej takie rzeczy. Hmm a co do chromu na padzie, jak będę miał chwile czasu i wolne 6 dyszek to zrobie chociaż jednego, jakby fajnie wyszło to dam znać i podeśle jakieś zdjęcia, może nawet ciachne xboxa w chromie :p

10. tegiel

tegiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    O kurde, dzięki za podpowiedzi. Na wiosne coś skombinuję chyba z tym chromem. Ładnie to wygląda

Wczytywanie...

Poleć forum