1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuning Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Daredo, Sierpień 1, 2009.

1. Daredo

Daredo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie odnośnie tuningu konsoli.

Czy warto kupić coś takiego:
    Microsoft Xbox 360 Skins - New Skins and Decals for the Xbox 360 including Xbox 360 Skins
    Wydaje mi się, że jest to dość dobry pomysł, bo taki skin nie brudzi konsoli, w razie czego można zdjąć, no i ogólnie konsola ładnie wygląda ;]

Myślałem też żeby wymienić sam faceplate lub też obudowę na przykład na taką: http://www.gp2xstore.com/images/P/xbox_360_chameleon_case_hdmi.jpg
    ale wolałbym nie bawić się w rozkręcanie konsoli, dlatego jakoś bardziej przekonywają mnie te skórki, ale chciałem też poznać waszą opinie.

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No skórki ładne :) Tylko tak jak masz gwarancję to nie baw się w rozkręcanie i zmianę obudowy ;) bo stracisz ją. A skórka to dobry pomysł moim zdaniem jeżeli nie będzie zakrywać wentylacji to polecam ;)

4. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    NO fajne są ! Ale jak je zakupisz ? One są z UK czy USA? Może sie skusze :)

5. Daredo

Daredo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skórki są z USA i trzeba czekać gdzieś tak 8 do 13 dni, to właśnie taki mały minus ;) Gwarancję jeszcze mam i dlatego wolałbym nie rozkręcać konsoli właśnie, a skórki mają puste miejsca żeby nie zasłaniać wentylatorów :)

6. Patrix

Patrix Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rewal...
    Siemka. I co kupiłeś tą skórkę ?

Wczytywanie...

Poleć forum