1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuning

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez 666robsik666, Marzec 20, 2010.

1. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.A więc chodzi mi oto aby mieć podświetlanego xbox'a.Kupiłbym wtedy:

1.Przeźroczystą obudowę(aby było widać podświetlenie i wnętrze konsoli)

http://www.teamxcm.com/forums/attac...i-case-crystal-clear-diamond_clear_hdmi_6.jpg

2.Podświetlane wiatraki(jak to z nimi jest czy są one lepsze od tych fabrycznych?)

.: WENTYLATOR WHISPER TALISMOON / COOLER /ROBSON:. (962878754) - Aukcje internetowe Allegro

3.Podświetlenie(jak to działa to jest taki jakby neon w postaci kabla który umieszcza się we wnętrzu konsoli?)

ELECTROTWISTER PODSWIETLENIE X360 BLUE (961032628) - Aukcje internetowe Allegro

4.Obudowę na napęd(jak będzie widać bebechy konsoli to żeby ładnie wyglądało)

OBUDOWA NA NAPĘD Z OKNEM XCM NOWOŚĆ W PL !! (957697183) - Aukcje internetowe Allegro

5.Osobę która to wszystko zamontuje(oczywiścię za opłatą)

Czy taki tuning miałby negatywny wpływ na konsolę chodzi mi oto czy przez tę całe podświetlenie konsola nie grzała by się bardziej ?Macie może inne pomysły na tuning konsoli(koniecznie podświetlanej).I najważniejsze kto chętny do zrobienia mi takiej modyfikacji ?

POZDRAWIAM !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Raczej nie będzie miała wpływu na działanie iksa. Przecież chyba tylko to możesz samemu zrobić. Kupujesz wszystko to co napisałem rozbierasz iksa, wymieniasz wentylator, obudowe napędu i obudowę iksa i gotowe. Aha gorzej będzie z tym podświetleniem, bo ono jakieś kiczowe się wydaje, podłącz lepiej ledy.

4. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To może polecisz jakieś inne ?

5. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie przesadzaj z taką ilością podświetleń święta sie skończyły. Będzie to wyglądało bardzo wieśniacko. Wybierz jak najmniejsze podświetenie

7. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    ja dałem tylko przykład, a długość i kolor to już sobie sam wybierze.

8. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    Zajefajny pomysł taki orginalny ^^
    10/10

9. Hpmav

Hpmav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie zbedny bajer takie podswietlanie.

10. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    pomysl niekiepski ale raczej malo przydatne. ja na noc zakrywam myszke od komputera bo mi swieci prosto po oczach a iksa tez zostawiam na noc wlaczonego jak jakies demka sciagam wiec nie wiem czy bylbym w stanie wkurzac sie jeszcze na swiecaca konsole. ale pomysl niezly choc malo praktyczny - ale na pewno bedziesz mial bardzo oryginalnego iksiora :D

Wczytywanie...

Poleć forum