1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turbobit problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez redwall, Luty 5, 2012.

1. redwall

redwall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heya dobrzy ludzie. Kupiłem dzisiaj smsem konto premium na turbobit no i mam problem. Przyszedł sms zwrotny z kodem, wpisałem gdzie trzeba, pojawił się plik do ściągnięcia i tak zrobiłem. Plik się zainstalował (był to jdownloader) myślałem że ustawiony pod to konto, no ale nie. Chodzi o to że nie mam pojęcia co zrobić. Miał ktoś podobny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ale co nie pobiera z premium prędkością ?, w tym jdownloader sprzedawca ukrył premium, jak chcesz wyciągnąć hasło to w google znajdziesz jak.

4. redwall

redwall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest tak jakby premium w ogóle nie było. Pojawia się to okienko z krzywymi literkami do wpisania, więc nie ma premium. Sprawdzę tak jak mówisz, dzięki.

5. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ale to nie w takim razie jest coś nie tak, pisz do sprzedawcy i tyle da drugie.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ahhh na allegro ostatnio non stop robią przekręty.. Niektórzy nic nie piszą, a później dostaje się konto do serwisów pośredniczących typu 30dni itp itd.

Dziś chciałem sobie zakupić konto na rapidshare, a tu patrze lipa.. wszystko na pośredniczących serwerach, a takie coś to można sobie w 4 litery wsadzić..

7. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
  8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    UP
    w 4 litery niech sobie wsadzą konto które nie jest naszą własnością "- zmiana loginu bądź hasła oznacza utratę gwarancji"

Ta.. kiedyś płaciło się od 20-30 zł dostawało się premkę i wszystko można było robić, czyt. zmieniać hasło itp itd.

9. Szymrok

Szymrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    znacie może jakieś strony na których są darmowe premki ?

Wczytywanie...

Poleć forum