1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turn 10 Studios broni mikrotransakcji z Forza Motorsport 6 - „można je wyłączyć”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 20, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3713
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W przypadku Forza Motorsport 6 jesteśmy świadkami bardzo nietypowej sytuacji. Zazwyczaj twórcy dodają mikrotransakcje na samym początku zabawy, by zachęcić leniwych graczy do wydawania gotówki, ale w przypadku dzieła Turn 10 Studios jest inaczej. Gra zadebiutowała na rynku 18 września i dopiero teraz autorzy zdecydowali się na wprowadzenie tego elementu do pozycji.

Mimo wszystko ta sytuacja nie podoba się fanom, którzy w dość otwarty sposób wygłaszają swoje niezadowolenie na Twitterze dyrektora generalnego pozycji. Jeden z graczy wspomniał, że jest smutny, bo deweloperzy niczego nie nauczyli się po sytuacji z Forza Motorsport 5. W odpowiedzi Dan Greenawalt wspomniał, że tytuł działa bardzo dobrze bez mikrotransakcji i można w dodatku je wyłączyć:

W sumie deweloper ma rację. Ja spędziłem przy tym tytule wiele godzin i nawet przez chwilę nie odczułem potrzeby na ułatwienie sobie zabawy. Jestem pewien, że Forza Motorsport 6 działa wyśmienicie bez tej funkcji, więc po co ją dodawać? Niby zawsze można kliknąć przycisk „wyłącz”, ale niesmak pozostaje.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2297
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Coraz bardziej przegina pałę! Dziś jest opcja wyłącz a jutro coś im się zmieni i dadzą patch gdzie ta opcja zniknie. Mało im $$$ które nabijają na DLC jeszcze mikrotransakcję dodają.

Wczytywanie...

Poleć forum