1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turn 10: wprowadzimy zmiany w systemie ekonomii w Forza 5, jeśli zajdzie taka...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 27, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W Forza 5 można zdobywać nowe samochody na dwa sposoby: farmić niemal bez końca albo korzystać z mikrotransakcji. Żadna z tych opcji nie wygląda zbyt kusząco.

Shacknews postanowiło zapytać dyrektor kreatywnego, Dana Greenwalta, co powinni zrobić gracze, którzy chcą „wspiąć się na sam szczyt” nie wydając prawdziwych pieniędzy, skoro dziennie zarabiają od 5 do 30K, co oznacza, że na zakup jednego z najdroższych samochodów muszą bardzo długo pracować.

- Oczekiwania są takie, że niektóre samochody mają być bardzo drogie, a przez to rzadkie – powiedział Greenwalt. – Ponieważ system klasyfikacji jest taki, a nie inny, nie ma samochodów należących do „czołówki”. Niektórzy potrafią zarabiać ogromne ilości kredytów, podczas gdy inni zdobywają niewiele. Ekonomia opiera się na umiejętnościach i strategicznym podejściu. Gracze mogą zdobywać o 65% więcej kredytów, ścigając się z najbardziej wymagającymi Drivatarami, do 50% więcej, jeśli wyłączą asysty i do 35% więcej, jeśli będą lojalni względem wybranego producenta. Łącznie pozwala to zdobywać nawet o 150% więcej kredytów.

- Fakty pozostają takie: branie udziału w wyścigach, umiejętności i strategiczne podejście to podstawy naszej ekonomii – dodał. – Oczywiście, będziemy sprawdzać, co o ekonomii sądzą gracze i porównywać to ze statystykami. W ten sposób będziemy mogli wprowadzać poprawki, jeśli zajdzie taka potrzeba.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    mnie sie to w ogole nie podoba, ja np mam grac "nadgodziny" po nocach zeby sobie cos kupic a jakis bogaty gosc gupi sobie cala stajnie Ferrari.
    ja sie pytam gdzie tu sportowa rywalizacja?
    zaniedlugo jeszcze bedzie tak ze w FIFA/PES bedzie mozna kupic CR7, Messi itp za mikroplatnosci...
    przesada!

4. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Masz rację to jest przegięcie i mi ten mikropłatności także się nie podobają. Niszczą cało frajdę z gry i tak jak napisałeś koleś kupi sobie od razu najlepsze wozy a ty czy ja musimy tyrać na nie przez miecha.

5. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Dość że wydasz kupę kasy na grę, to jeszcze musisz tyrać jak w prawdziwym życiu (oczywiście niektórzy już są bogaci, ale to wyjątki).
    Podobnie w GTA V, nie farmiłem to teraz tak ograniczyli zdobywanie kasy i RP że teraz tego żałuję... Widać że wsadzili wszystkich do jednego przysłowiowego "wora".

6. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Sportowa rywalizacja? Hehe dobra :D Nie ma czegoś takiego jak sportowa rywalizacja, sport = kasa, kasa = sport. Każda dziedzina życia to czysty biznes, na którym robi się pieniądze. Najpierw pieniądze inwestujesz, potem pieniądze wyciągasz. Nic w życiu nie działa w inny sposób. Przykładu daleko nie musisz szukać, ot sport na który się powołałeś. Sukcesy w sporcie odnoszą tylko ci, którzy inwestują duże pieniądze. A nawet jeśli dany sportowiec jest utalentowany, to bez włożenia w niego milionów na trening, sprzęt itp. nie wyciśniesz sukcesów.

Wracając do Forzy, gra ma mikotransakcje, bo jest popyt jest podaż - najważniejsze prawo rynku finansowego. Póki będą ludzie gotowi zapłacić za nowe fury, to Microsoft oraz Turn 10 będą dawali taką możliwość. Myślę, że najwyższy czas pogodzić się z faktem, że mikrotransakcje będą w każdej grze. Gry już są tylko i wyłącznie czystym biznesem, a jedynym celem jest zarabianie pieniędzy :D

Wczytywanie...

Poleć forum