1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turniej FIFA 10

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kosa77, Marzec 15, 2011.

1. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Weekendowy turniej FIFA 10

Siemka!! Wpadłem na pomysł, żeby zrobić jakiś weekendowy turniej w FIFE 10. Nie którzy jeszcze nie mają FIFY 11 bo po prostu ich nie stać ( np ja) albo z innych powodów. Nie wiem ile osób będzie chętnych, bo jeżeli będzie duże zainteresowanie to ktoś by mi się przydał do pomocy. Chciałbym tak, że jeżeli ktoś by się zgłosił do turnieju to żeby napisał takie swoje "podanie" w , którym byłoby napisane :
    -Swój GT
    -Ile gracie już w FIFE
    -i na ile oceniacie swoje możliwości ( skala taka sama jak poziomy trudności w FIFIE)
    Turniej można byłoby nazwać " Retro Cup FIFA 10" czy może coś w tym stylu. Co do nagród. Można by było dogadać się z administracją naszego forum, że np. 3 pierwsze miejsca dostają range XboxManiak, jakby nie wypaliło to trudno. Będziemy grać bez nagród bo przecierz udział się liczy ;D. Wyniki pisali byście mi na GG(dwójka graczy musi mi wysłać wynik, jeżeli nie będzie się zgadzał wynik to albo oboje wylatują z turnieju albo po prostu zrobię wyliczankę). To byłby bardziej taki towarzyski turniej dla zwykłych graczy, może inaczej przeciętniaków, choć to nie znaczy, że nie chciałbym żeby w turnieju wystąpili najlepsi. Fajnie by było jeżeli byście mieli Headsety. Turniej mógłby zacząć się nawet już w ten weekend jeżeli by wszystko ładnie poszło. Czekam na wasze odpowiedzi ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Up!!! Nie ma chętnych ??

4. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    UP!!! Aż nie wierzę, że nikt nie chciałby pograć...

5. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja chętnie zagram, ale pasuję mi raczej weekendy do 17 i po 22.

PS - co ja widzę - kolega kibicuje kolejorzowi?

6. Kosa77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    W końcu ktoś chętny no ale chyba we dwóch nie zrobimy turnieju hehe. A tak wgl to Kolejorz NAJLEPSZY ;DD

Wczytywanie...

Poleć forum