1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

turnieje w fife 10 na xboxie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szamansamozlo, Sierpień 9, 2010.

1. szamansamozlo

szamansamozlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ktos sie orientuje czy gdziekolwiek w polsce sa organizowane turnieje w fife 10 na xboxie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Turniej MediaExpert, organizowany w całej Polsce w większości sklepów MediaExpert. Strona : mediaexpert.pl. Niektóre turnieje się już odbyły, bo są w różnych dniach

4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odbyła się obecnie większość zawodów. Mogę ci napisać jak to tam przebiega.

No więc na 3 dnie przed zawodami idziesz do sklepu się zapisać. Dostajesz specjalny bilet wydrukowany na a4. W dniu zawodów każą przychodzić o 9 rano. Nie spiesz się. Zapisy zaczynają się o 10 a przez całą serię kwalifikacyjną możesz przyjść i się zarejestrować czyli średnio 11-12. Nie radze być wcześniej typu 8 rano, bo przed tymi sklepami siedzą "menelowate dzieci", które myślą, że będą pierwsze grały, ale o tym zaraz. No to jak już postanowisz pójść to dostajesz taką naklejkę jakby z numerem z biletu i imieniem. Niestety musisz ją sobie przykleić :/. Idziesz tam gdzie grają, są zawsze 4 tv czyli po 8 osób naraz gra. 2 takie laski losują numery, które będą teraz grać czekasz na swoją kolej i idziesz sobie usiąść i czekać na gwizdek, wszystkie mecze zaczyna durny konferansjer, który musiał się patrzeć na szyld, bo myślał, że jest w mediamark... No dobra to teraz sama rozgrywka gracie tymi samymi drużynami można dokonywać zmian kiedy się chcę, ale to nie kulturalne jak ktoś wyprowadza atak, a ty klikasz stop, lepiej wcześniej uprzedzić ziomka. Gra się 6 minut połowa, a w dalszej części mecze będą miały po 4 minuty połowa. No i gra się w systemie pucharowym wygrywasz idziesz dalej, jak odpadniesz no to koniec dostajesz dyplom, a jak odpadasz na dalszych szczeblach to dyplom smyczka i chyba kosz na bielizne philipsa .. Nagrody to xbox360 arcade za 1 miejsce na 2 kierownica, za 3 gra halo3, albo forza3 za 4 miejsce gra której nie wybrał zawodnik z miejscem 3. Czasem się zdarza, że jest więcej gier :D. Ja osobiście wygrałem halo3 za 3 miejsce, bo forze3 już mam. Trochę się rozpisałem liczę na DZIĘKUJĘ :)
    Jak to przeczytasz to będziesz już wszystko wiedział o tych zawodach.

Wczytywanie...

Poleć forum