1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turntable Kit czy Perkusja ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez virusek, Czerwiec 2, 2010.

1. virusek

virusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    No właśnie. Tak jak w temacie, co lepiej wybrać ? Przy czym więcej czasu poświęcę na zabawę :) Gitarkę mam i muszę powiedzieć, że od kiedy ją mam (2 lata) to dalej na niej gram :)

Perkusja - Widziałem jak się sprawuje - świetna sprawa. Słyszałem że problemy z pedałem czasami mogą być ? Oraz ja wygląda sprawa z uderzaniem pałeczkami ? Rzeczywiście jest głośne czy pomagają jakieś domowe sposoby na wyciszenie bo też widziałem że sa jakieś maty wyciszające.

Gramofon ? W sumie nowa rzecz na rynku. Jak to się sprawuje ? Pochłonie mnie jak gitara czy tylko na pewien czas i pójdzie się kurzyć ? Wygląda na solidną konstrukcję ale chciałbym jakieś opinie usłyszeć.

pozdrawiam i dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum