1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turtle Beach Ear Force Delta xp 500 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TuRbO4Fun, Listopad 24, 2012.

1. TuRbO4Fun

TuRbO4Fun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ, Poland
    Siema właśnie zakupiłem słuchawki Turtle Beach Ear Force Delta xp 500 i mam mały problem z nimi nie mogę ściągnąć nigdzie programu do Audio Advantage Micro który służy do ustawień dźwięku itp czy ktoś ma może te słuchawki i mógł by mi pomóc od razu dodam że z strony głównej turtle beach nie da sie ich ściągnąć po pojawia sie błąd serwera do tego nie mogę sie zarejestrować na ich stronie
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mazi10200

mazi10200 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie w sprawie Turtle Beach XP500 ma ktoś może Polską instrukcje obsługi bo ja mam w innych językach a na internecie nie mogę znajsc. Z góry Dziękuje.

Wczytywanie...

Poleć forum