1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turtle Beach Ear Force Phantom

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez w1z4rd, Marzec 18, 2014.

1. w1z4rd

w1z4rd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam !!!
    Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie czy można w Polsce kupić słuchawki Turtle Beach Ear Force Phantom i w jakiej cenie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Wystarczyło poświęcić parę chwil i wygooglować, że w większości sklepów jest nie dostępny.
    Zostaje kupno zza granicy.

4. w1z4rd

w1z4rd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To ze na necie sprawdze nie znaczy ze na google sa wszystkie sklepy jakie sa w polsce dlatego pisalem bo w roznych miastach sa inne sklepiki, male sklepiki. U mnie w miescie jest sklep w ktorym jest bardzo duzo sprzetu ktorego nie mozna kupic w Media Markt czy innych sklepach tego typu. Akurat nie ma tych sluchawek o ktore wlasnie pytam. Za granica tez jest ciezko raczej z USA trzeba

5. Apocalypto

Apocalypto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z Piwnicy
    Są na ebay.pl ale cena wysoka 1080zł z przesyłką z uk.Ja kupiłem px5 na ebay.uk ale koleś nie miał opcji wysłania do polski.Napisałem meila czy wyśle do PL i ile za wysyłkę.Całość wyszła mnie 790zł i jeszcze dostałem xba adapter którego nie ma w zestawie.Chyba że masz kogoś w uk to mógłby Ci tam poszukać.

Wczytywanie...

Poleć forum