1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turtle Beach Ear Force X41 dla Xbox 360 -- dobre słuchawki, większa przyjemność z gry

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 12, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Firma Turtle Beach wypuściła właśnie na rynek nową serię słuchawek do Xboxa 360. Ear Force X41 to już trzecia generacja słuchawek X41. Umożliwiają one słuchanie nawet bardzo głośnych dźwięków w systemie Dolby 7.1 praktycznie bez utraty jakości. Oprócz tego oferują cyfrowy RF i efekty 3D audio. Sprzęt jest kompatybilny nie tylko z Xbox 360, ale też z innymi konsolami do gier czy zestawami kina domowego. W sprzedaży od września w cenie około 200 dolarów (590 zł).

Turtle Beach Ear Force X41 dla Xbox 360 -- dobre słuchawki, większa przyjemność z grania (galeria) - Engadget Polska

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    O łał ciekawe kto sobie zafunduje słuchawki za cenę nowego Xboxa :D. Ale dzwięk pewnie niezły jest i realistyczny. Ja tam zostaje przy moich poczciwych sennheinser'ach.

4. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    świetny wygląd :D efekt 3D dźwięk 7.1 :D słuchawki świetne :p

5. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Super słuchawki ciekawe ile kosztują

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    W sprzedaży od września w cenie około 200 dolarów (590 zł)

Poczytaj zamiast spamować.

7. Patryk1

Patryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Fennixs czytanie ze zrozumieniem się kłania ! :p

pisze ! "W sprzedaży od września w cenie około 200 dolarów (590 zł)."

@nakoz

Sekundy !: D

Fajne słuchawki : D ale szkoda kasy na nie ale dźwięk musi być zajefajny ^.^

8. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    @up

Jak dla mnie troche się prosi o upomnienie kolega . Przeczytaj sobie ostatnie zdania

Koledzy mnie uprzedzili ;D

9. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Fajne fajne, tylko niech ktos mi wytlumaczy jak dzwiek 7.1 moze isc przez 2 chinche.

10. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przecież x360 nie ma dzwięku 7.1 tylko 5.1 może jest wersja trochę tańsza z dzwiękiem 5.1?

11. Reywind

Reywind Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    RP
    Światłowodem mój drogi. Te dwa czarne cosie nad chinchami to osłonki portów światłowodowych.

12. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakby ktos widzial w jakims polskim sklepie internetowym to dajcie linka, podjaralem sie strasznie...

13. krzemoo

krzemoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
  14. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    O kurcze muszę takie sobie kupić ale te 800zl to trochę dużo no ale się odłoży i kupi;)

15. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    taaa marketingowy bełkot,
    Te dwie rzeczy się wykluczają, słuchawki bezprzewodowe albo bardzo dobra jakość dźwięku.

digital optical a później wysyła 2.4Ghz RF transmiter :D

16. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O kurde szukalem dzisiaj na allegro i nie znalazlem. Krzemoo napisz cos wiecej o sluchawkach, jak dziala chat boost, a i czytalem dzisiaj, ze niby jakis dziwny dzwiek wydaja jak baterie slabe sa.

17. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Hm a to niby dlaczego w parze z bezprzewodowością nie może iść dobra jakość wytłumaczysz nam ? Bo jak coś bez kabla to gorzej niż po kablu ?

18. krzemoo

krzemoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Chat boost tak jak wszędzie pisali - dynamicznie reguluje głośność rozmowy z chata jeśli odgłosy gry(wojny :p) są momentami głośniejsze.

Jeśli chodzi o dziwne dzwięki to powiem tak. Mi raz baterie padly dopiero. Zapiszczaly a pozniej sie wylaczyly. Ponoc producent chcial w ten sposob uniknac slabszego dzwieku przy wyladowanych bateriach. Sluchawki dzialaja az do calkowitego wyczerpania baterii na max obrotach a pozniej dead :)

HoFi.. zrozum, te słuchawki są do graczy (głównie) a nie dla dźwiękowców! :] Jakość dźwięku jest na prawdę bardzo dobra, tymbardziej że to nie jest już podczerwień a radiówka więc nie masz zakłóceń od tv plazmowych jak to było w przypadku x4. Mialem wczesniej sluchawki kablowe i powiem Ci szczerze ze grac sie dalo ale ta ilosc kabli troche mnie wkurzala gdy np. podczas przerwy miedzy mapami w CoDzie chcialem isc zapalic fajke z sluchawkami na uszach ;-)

19. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    pomyśl

z xa idzie dźwięk po kablu optycznym(czyli najlepsza jakość jaka może być ). Trafia to tej białej skrzyneczki ,gdzie dźwięk jest przycinany z jakości "CD" do 160-128kbps i wysyłany. Odbiornik w słuchawkach odbiera i przerabia bity na dźwięk a następnie muzyka trafia do bardzo słabego wzmacniacza. Na końcu są oczywiście głośniczki. Cud ze niema większego opóźnienia.

Jednym słowem, słuchawki przewodowe za 100zł zagrają lepiej !!

krzemoo wśród gracz tez jest sporo "dźwiękowców". Nigdy bym nie wydał 800zł na słuchawki, które nadają się jako tako do grania na konsoli !!

20. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Już chyba faktycznie lepiej kupić jakiś ampli za 200zł i do tego naprawdę dobre słuchawki przewodowe 5.1 za 300zł i wyjdzie taniej a lepiej ;)

21. krzemoo

krzemoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Hm. No ja się kłócić nie chcę bo to i tak bez sensu :) Ale moim zdaniem dźwięk który jest mi podawany w tych słuchawkach jest min. 192kbps... a obaj doskonale wiemy ze jakosc CD ma wlasnie taka wartosc...

Mowie - MIALEM przed tymi sluchawkami sluchawki fatality (przewodowe oczywiscie) i jakosc dzwieku jest o wiele gorsza. Nie znam sie az tak od strony technicznej wiec nie bede sie sprzeczal - ale pamietaj - technika idzie do przodu i konwersja z optyka na rf wcale nie musi odbywac sie juz kosztem az tak duzych strat jak mowisz...

Reasumujac - Ja je kupilem i jestem bardzo zadowolony :) Wiadomo ze nie kazdy (niestety) moze sobie pozwolic na taki wydatek - tymbardziej ze nie jest to potrzebny do zycia gadget ;-) (ile ja sie nasluchalem od swojej kobiety zanim je kupilem :p), ale jesli juz ktos szuka sluchawek i chce je miec bezprzewodowe, to polecam wlasnie x41. :)

Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum