1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turtle Beach Recon 320

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez szefol84, Styczeń 19, 2016.

1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Witam zakupiłem headseta Turtle Beach Recon 320 no i mam problem ponieważ każdy z kim rozmawiam mówi mi iż troszkę cicho mnie słychać. Słuchawki podłączone są poprzez adapter microsoftu. Oczyiście próbowałem zaktualizować pada jednak nie ma takiej potrzeby jak to określiła konsola. Mikser czatu w konsoli też wydaje się ok. Może Wy macie jakieś propozycje co do rozwiązania tego problemu. Próbowałem podpiąć pod innego pada i dalej nic słychać mnie cicho a ja za to słyszę rewelacyjnie. Nic nie daje regulacja przy adapterze.

Ostatnia edycja: Styczeń 19, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam pada elite z jackiem i gdy podepne headset to w dashu można ustawić czułość mikrofonu. Sprawdź czy cię dobrze słychać jak dasz mikrofon blisko ust, bo to może być przyczyną.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Wiem co było przyczyną akurat te słuchawki miały mikrofon już w kablu i dlatego nie zbierał drug mikrofon ten na pałąku. Ogólnie i tak słychać gorzej dlatego wymieniłem te słuchawki na inne Turtle Beach Ear forc XO One. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum