1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Turtle Beach Turtle Beach EAR FORCE DSS2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez keniou, Grudzień 4, 2013.

1. keniou

keniou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy miał ktoś styczność z takim sprzętem "Turtle Beach Turtle Beach EAR FORCE DSS2" ? Czy warto coś takiego kupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ice-m

ice-m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    2
    Cześć,
    mam z nim styczność, w zasadzie mam do sprzedania model wcześniejszy czyli DSS i DSS2.

Co do wartości użytkowania, to zależy od tego jak często grasz, w co grasz i jak często używasz w tym celu słuchawek.
    Jak zazwyczaj odtwarzasz muzykę z gry, przez telewizor czy kino domowe?
    W moim wypadku muzykę odtwarzałem z TV lub przepuszczałem przez komputer na głośniki 5.1 ale bez dekodowania DD 5.1 i po przesiadce na DSS ze słuchawkami Panasonica bardzo miło się zaskoczyłem. Żadnych zniekształceń, dźwięk cyfrowy prosto z konsoli no i możliwość regulowania basów.
    Co do rodzaju gier to efekty 3D najlepiej odczuwalne są w strzelankach, ja grałem w Ghost Recon Fututre Soldier i taki dźwięk umila zdecydowanie rozgrywkę. Fajnie też słychać muzykę w serii AC lub Dishonored. Jeśli często grasz i korzystasz ze słuchawek to myślę że to dobre rozwiązanie. Ja z braku czasu gram baardzo sporadycznie a jednak po odłaczeniu DSS od zestawu, zwyczajnie "czegoś" mi brakuje.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś inne pytania, wal śmiało.
    Tutaj link do ogłoszenia o DSS.

1 osoba to lubi.
  4. keniou

keniou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witaj

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Dziś dostałem sprzęt kurierem i jeszcze do końca nie poznałem możliwości tego sprzętu ale myślę, że za takie pieniądze jest to dobre rozwiązanie. Przetestuje i dam znać co to małe urządzenie potrafi.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum