[TUT] Darmowy kod XBOX LIVE TRIAL na 48h

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dragon1493

Banned
Niby wszystkie weekendy w sierpniu maja byc darmowe :)
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niby wszystkie weekendy w sierpniu maja byc darmowe :)
z którego żródła o tym wiesz ?:tongue:
 

dragon1493

Banned
Microsoft pisal o tym na FB
 

Insane

Banned
Użytkownik
Łapcie kod: C3TW2-TC66B-3P896-VXKBC-FQDJK
 

DaroKnightRider

Użytkownik
Użytkownik
Niby wszystkie weekendy w sierpniu maja byc darmowe :)

ten nie jest. Przynajmniej o10 nie byl
 

dragon1493

Banned
Sorki panowie za wprowadzenie w blad, o tych weekendach powiedziala mi pewna osoba ze pisali ale jak sie okazuje to inaczej to brzmi na fb, czyli wychodzi na to ze nie ma tych weekendow, jeszcze raz przepraszam.
 

Master50

Banned
Da się więcej kodów niż 1? Bo z tej ruletki nie zawsze wychodzi kod.
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Da się więcej kodów niż 1? Bo z tej ruletki nie zawsze wychodzi kod.
Nie da się 2 kodów ..Trzeba posiadać drugi profil na siebie na fejsie najlepiej i logować się z nich i masz jak coś /jeśli trafisz oczywiście/ dwa kody z dwóch profili fejsa tak jak ja posiadam dwa profile na facebook-u i mam 6 "strzałów" ruletką :fat:
 

Anarkad

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś się zna na skryptach? jQuery js? Jeżeli tak to pisać na PW. Razem dobijemy się do ich bazy kodów ;D

/*** Nie wiem czy działa\***

W skrypcie tego generatora znalazłem "linka" do tej strony: https://apps.pepmx.com/doritos/2014/maquinita/lightbox/ganaste-pregunta.php

Jeżeli komuś to pomoże to ten link "omija" tą machine do losowania ;D Zostało tylko odpowiedzieć na pytanie .

/*** Też nie wiem czy to działa \***

Ale ten link co wcześniej podałem "omija" Facebooka tzn nie trzeba się logować, likeować itp ;D
 

Master50

Banned
oś się zna na skryptach? jQuery js? Jeżeli tak to pisać na PW. Razem dobijemy się do ich bazy kodów ;D

/*** Nie wiem czy działa\***

W skrypcie tego generatora znalazłem "linka" do tej strony: https://apps.pepmx.com/doritos/2014/...e-pregunta.php

Jeżeli komuś to pomoże to ten link "omija" tą machine do losowania ;D Zostało tylko odpowiedzieć na pytanie .

/*** Też nie wiem czy to działa \***

Ale ten link co wcześniej podałem "omija" Facebooka tzn nie trzeba się logować, likeować itp ;D
ale kodu z tego linka i tak nie zrobisz.

dwa kody z dwóch profili fejsa tak jak ja posiadam dwa profile na facebook-u i mam 6 "strzałów" ruletką
Nie realne raczej. Jak tylko jeden kod można mieć na konto.
 

Anarkad

Użytkownik
Użytkownik
ale kodu z tego linka i tak nie zrobisz.


Nie realne raczej. Jak tylko jeden kod można mieć na konto.



A zrobiłeś koda z tego linku? Ja nie testowałem bo już dzisiaj zrobiłem jak coś to jutro sprawdzę. Ten link raczej nic nie zmienia po za tym że działa to bez fejsa
 

Master50

Banned
A zrobiłeś koda z tego linku? Ja nie testowałem bo już dzisiaj zrobiłem jak coś to jutro sprawdzę. Ten link raczej nic nie zmienia po za tym że działa to bez fejsa
z linku piszę ,że będą jutro dopiero. Nie wiem czy to tak jest czy tylko z tego linku.
 

mixerowns8

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie wygenerowałem świeżutki kod, więc coś nie tak z tym linkiem
 

Anarkad

Użytkownik
Użytkownik
Ok to czekam do jutra i zobaczę a tak btw. Wiadomo ile kodów mają? Bo znowu w skryptach coś znalazłem :D Jeżeli poprawnie odpowiesz na pytanie to skrypt ładuje plik gen.php (gdzie "gen" to (chyba) znaczy "generator") a więc (chyba) mają nieograniczoną ilość tych kodów bo (chyba) ich serwer na żywo te kody generuje :D Dzisiaj już raczej nie będę bawić się w Aidena Pearce'a (Watch_Dogs) jak odkryje jakiś szybszy sposób na te kody to dam znać :p

"Każde zabezpieczenie da rady złamać"

Sent from my Lumia 510 using Tapatalk
 

GMSW

Użytkownik
Użytkownik
Wow! Brawo próbuj dalej ;)
 

squadzik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wypas dziala :D

Sent from my Lumia using Tapatalk
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
@Anarkad

Próbowałem z tego twojego linku robić za każdym razem jest "do jutra" czy jakoś tak. Próbowałem na koncie fb z którego nie robiłem dzisiaj kodu też nic.
 

maffioso

Użytkownik
Użytkownik
powiedzcie mi czy te kody np. bede mogl uzyc za tydzien za 2 tygodnie? bo mam juz ich chyba z 10 :D
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z regulaminu zamieszczonego na stronie DoritosMX i przetłumaczonego przez google wynika, że :

"Skuteczna promocja od 28 lipca do 31 grudnia 2014 Oferta ważna w Meksyku. Aby wziąć udział jest niezbędny wymóg, aby żyć w Meksyku."

Więc za 2 tygodnie nic Ci się z kodem nie stanie.
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie realne raczej. Jak tylko jeden kod można mieć na konto.
U mnie widocznie inaczej, bo dwa kody mogę wygrać z dwóch profili na fejsie oto jeden

TCRXJ-247JG-WFVY8-VTKJC-XF88G

z drugiego profilu na facebooku prosze o to 2 kod 48 H

TJH63-VRGXM-VKQJW-QFCPH-W8RGW

Więc realne to jest :unconscious:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom