[TUTORIAL] Flash LiteON /iXtreme 1.91/JungleFlasher (Najlepszy artykuł - edycja 2)

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
nie wiecie czemu jungleflesza nie moge odpalić skopiowałem plik z katalogu libusb do głównego i wywala takie coś jhjhjhjh.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl :/
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
brak frameworka ? Microsoft .NET Framework
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
napweno brak farmeworka
 

men123452

Użytkownik
Użytkownik
mam takie pytanie czy do flashowania mogę użyć laptopa z wykorzystaniem kabla esata->sata czy koniecznie musi być to stacjonarka ?
 

brtq82

Świeżak
Świeżak
czy ktokolwiek flashowal litka z LT Clip'em i LT Switch'em na pokladzie do najnowszego 1.91? Trza sciagac CLIPA i od nowa laczyc sciezki? z gory dzieki za odp.
 

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
napweno brak farmeworka
ściągłem to i wyskakuje teraz iny błąd df.JPG | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
 

szynaboss

Użytkownik
Użytkownik
czy ktokolwiek flashowal litka z LT Clip'em i LT Switch'em na pokladzie do najnowszego 1.91? Trza sciagac CLIPA i od nowa laczyc sciezki? z gory dzieki za odp.
To jest właśnie po to, żeby nic nie trzeba było lutować...
 

grigi666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy jezeli mam xboxa 360 slim 4gb z firmw 0225 i napedem Philips-LiteOn 16D4S to dam rade go flashowac??
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Nie dasz rady bez otwierania napędu i ciecia ścieżki lub wiercenia w chipie.
 

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
ja mam problem tego typu zaczłem wgrywać orginalnego flesza do napedu liteon i podczas wgrywania nie zdozyłem na czas włączyc konsolki i teraz nie widzi mi napędu i wywala błąd po podłączeniu do plazmy e64 kiedyś miałem podobny problem podczas wgrywania tylko nie pamientam jak dotego doszlem pomoże mi ktoś skonfiguracją
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Trzeba wykasowac fw, najpierw wykrywaac naped intro.device

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
zrobiłem tak jak piszesz dałem Lite-on erase potwierdzilem komunikaty wyciągłem wtyczke od napędu włożyłem i takie coś mam komunikathttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/31edca3d5acbfe56.html nawet napęd się nie chce otworzyć
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Bo masz w tej chwili napęd "czysty" i musisz wgrać jakiś FW, np. iXtreme 1.91 :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Naped sie nie otworzy bez wgranego fw, dlatego daje sie intro device i.wgrywa.fw.po pokazaniu kostki

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
dobra udało się wgrać orginalne fw podłączyłem pod live zaktualizowałem dasza i teraz jaki mam wgrac fw 1.91 jak mam napęd liteona 83850c ?? lt-plus -025v-1.91




ok zrobione działa jak należy ino problem z grami ap 2,5 miało wszystko ładnie śmigać a żadna gra nie działa dzięki za pomoc:)
 

robo1973

Świeżak
Świeżak
OK dzięki!!!
Mam jeszcze jeden problem
. Przeszukujemy porty by znaleźć nasz napęd
2. Gdy znajdziemy odpowiedni port, to w tym miejscu powinniśmy widzieć podobne dane
3. Klikamy LiteOn Erase (jeśli nie mamy klucza napędu to po tym kroku możemy bezpowrotnie utracić możliwość korzystania z konsoli)

Znajduje mi port i napęd ale mam nie aktywne ikony w MTK Flash 32 (te w 360 tols)
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Użyj starszej wersji JF
 

robo1973

Świeżak
Świeżak
Na JF 1.67 betta to samo
 

robo1973

Świeżak
Świeżak
OK Już poszło Dziękuję
Czy jest może dostępny Flash LT+ 1.91 ?
 

robo1973

Świeżak
Świeżak
Dzięki już nnalazłem lT+1.91. Króry plik trzeba wybrać do napędu Lite-On 74850c?
 

Do góry Bottom