1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tutorial , ix LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matheok, Marzec 19, 2010.

1. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jezeli przykladowo BC2 jest u mnie na dysku spatchowane na wave 2, bo taki potrzebował kolega, to mam sie nie przejmować, tylko wystarczy spokojnie poprawiać do SSv2 juz bez patchowania na inny wave, zeby grać na LT?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli chcesz grać online to musisz "odpatchować". Obraz musi być "nietknięty"

4. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok dzieki. A jeszcze małe pytanie. Moge grać w inne gry przy zalogowanym xbol live, jezeli nie korzystam z ich multi, tylko single? Czy zawsze nalezy odlaczac i tylko graz z dobrze zrobionych obrazow?

5. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobrze mimo wszystko bylo by konsole odlaczyc od neta jesli masz zamiar grac w inne gry, nawet jesli tylko single....

6. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    macie może poradnik jak odpatchować gre z abx? bo ja na dysk zgralem obraz od kumpla, gdzie jest wave 2

Nie mozna to zrobić po prostu 360wavespatcher ???

7. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok, zrobiłem już SSv2 w abxie360. Tylko jak sprawdzam to na końcu pisze na wszystkim matches, tylko Video CRC i V0 pisze na does not match

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Video ma wave6 więc norma

Wczytywanie...

Poleć forum