1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Tutorial] Jak zrzucić obraz z Xboxa 360 na komputer ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lubie cycki, Lipiec 13, 2012.

1. lubie cycki

lubie cycki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na YouTube od bardzo dawna oglądam sporo wideorecenzji, let's playów bo jest to bardzo ciekawa forma i zdecydowanie lepsza niż zwykłe recenzje. Wiadomo mowa + wzrok daje lepsze efekty niż samo pismo. Sam nosiłem się od długiego czasu z zamiarem kupna jakiegoś grabbera, aby zrzucić obraz z konsoli na swojego PC-ta. Przeszukałem wielu for, ale wszyscy polecali mi EASYCAP-a - szkoda jednak, że nikt nie wspomniał o ważnych rzeczach m.in. że musi on działać w 60 MHz. Tak, więc po nieudanej próbie wyrzuciłem swojego EASYCAPA i szukałem dalej. W końcu dziś znalazłem bardzo fajny filmik z serwisie YT z którym chciałem się wami podzielić. Wszystko fajnie i przejrzyście pokazane. Sam zdecydowałem się na kupno urządzenia Avermedia Game Capture i dziś sobie zamówiłem. Szukałem na tym forum też kiedyś pomocy, dawno temu jeszcze na starym koncie do którego hasła zapomniałem i nic nie znalazłem. Do tej pory mało kto umiał pomóc w tej sprawie, a wiele osób pyta, wiec postanowiłem stworzyć taki temat i wrzucić filmik, aby pomóc innym w potrzebie. Jeśli tylko dojdzie do mnie urządzenie edytuje tego posta i powiem wam jak wygląda dokładnie zgrywanie obrazu w przypadku tego urządzenia.

Jeśli jakiś moderator to zatwierdzi i podepnie będę wdzięczny jeśli natomiast będzie uważał, że to niepotrzebne niech wywali do kosza. Pisze w tym temacie bo jestem świeżakiem i nie mogę na razie pisać nigdzie indziej. Miło będzie jeśli komuś mój post pomoże. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum