[TUTORIAL] Nagrywamy obraz XDG3 programem CLONECD bez żadnych błędów

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
nie będzie nowego pytania, bo fifa już działa
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
a przy jakiej grze prosi o aktualke dasha do 1.6...
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

A może jakaś podpowiedź co z Maciem? Na niego nie ma imgburna ani clona. Ja zawsze wypalałem Burnem.
Czy ktoś wypalał xdg3 na Macu?
 

samer19

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie. A ściągniety obraz trzeba przeskanować ABGXem? Czy od razu wypalać?
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Co mam zrobić jak nagrywam batmana najpierw imgburnem tą wersją z 5 na końcu i dałem tak jak w poradnikach ale po włozeniu płyty do konsoli wysakuje ze trzeba przetrzeć płytkę i przy nagrywaniu clonemcd to samo?
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
@samer19
Z tego co wiem to abgx na razie nie "wspiera" XGD3 więc po prostu nagrywasz.
@kacprzak_Lca
Ja nagrywałem 2.5.6.0 i wszystko lata jak trzeba (testowane GoW 3,NBA 2K12,Forza 4,Batman AC).Może masz jakąś lipną nagrywarkę, albo płytę.Na jakie nagrywasz?
 

iBoot

Świeżak
Świeżak
Mam dashboard z końcówką 604 czyli jest nowszy od tego 599 czy gry przy tym będą działały jak trzeba ?
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

A może jakaś podpowiedź co z Maciem? Na niego nie ma imgburna ani clona. Ja zawsze wypalałem Burnem.
Czy ktoś wypalał xdg3 na Macu?
OK. Dla posiadaczy maca wyszedł soft isoBurn do zakupienia na AppStore za 3,49 euro. Działanie bardzo proste. Podajemy layerbreake 2086912 (nie 2133520) a następnie przeciągamy obraz iso do programu. Zostaniemy poproszeni o zgodę na zmianę wielkości obrazu, dajemy OK i wypalamy. U mnie na Batmanie i Ace Combat poszło za pierwszym razem.
Polecam najprostsze i najszybsze rozwiązanie na Maca bo niestety na innych softach do wypalania na jabłuszku nie da rady.

Śmieszne jest to, iż na Facebooku na profilu autora isoBurna po wyjściu xdg3 pojawiły się posty z prośbą o upadte właśnie pod LT 2.0. Upadte Softu się pojawił i działa znakomicie:) a gościu wymiata kaskę za pęłną aprobatą Apple:) gdyż 30% przychodu idzie właśnie do nich;)



Sent from my iPad using Tapatalk
 

cytryna_rel

Świeżak
Świeżak
Chłopaki mam problem. Dałem konsolę do przerobienia na Lt 2.0 i dash najnowszy i wypalam któryś już raz grę na XGD3 z odpowiednim layerbreak (nba2k12, driver) i po włożeniu płyty nie ma obrazka z grą tylko napis "zagraj w grę" no i oczywiście gra się nie odpala. Gdzie leży problem?
 

iBoot

Świeżak
Świeżak
Chłopaki mam problem. Dałem konsolę do przerobienia na Lt 2.0 i dash najnowszy i wypalam któryś już raz grę na XGD3 z odpowiednim layerbreak (nba2k12, driver) i po włożeniu płyty nie ma obrazka z grą tylko napis "zagraj w grę" no i oczywiście gra się nie odpala. Gdzie leży problem?
Mam dokładnie cały czas ten sam problem proszę o poradę
 

jabar_24

Banned
Użytkownik
Chłopaki mam problem. Dałem konsolę do przerobienia na Lt 2.0 i dash najnowszy i wypalam któryś już raz grę na XGD3 z odpowiednim layerbreak (nba2k12, driver) i po włożeniu płyty nie ma obrazka z grą tylko napis "zagraj w grę" no i oczywiście gra się nie odpala. Gdzie leży problem?
Panowie, przy każdej grze tak macie ?? bo u mnie w kilku jest ten problem, a w innych jest screen z danej gry..
 

iBoot

Świeżak
Świeżak
Ja tak mam przy Batmanie i gears of war 3 5 płyt poszło na marne ;(
 

albinos

Użytkownik
Użytkownik
zle wgrany lt, zle płyty złe nagrywarki złe obrazy. eliminuj po kolei co chcesz;p
 

iBoot

Świeżak
Świeżak
zle wgrany lt, zle płyty złe nagrywarki złe obrazy. eliminuj po kolei co chcesz;p
LT wgrywali mi z serwisie więc wgrany jest napewno dobrze,obrazy testowałem różne a co do nagrywarki to posiadam LG GH22ls50
 

krotock

Użytkownik
Użytkownik
Panowie i być może panie :) Jak tam sytuacja z Forzą 4? Jest już bezbłędny sposób, a jeśli tak, to jaki? Jeśli komuś działa bezbłędnie to proszę by ten ktoś napisał czym nagrywał, w jaki sposób i na jakie płyty. No i oczywiście jaki obraz?
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
U mnie forza 4 jak na razie po ok +/- 30 wyścigach działa dobrze.Nagrywarka LG GSA-H10N (chyba to jest model), nagrywałem ImgBurnem na płytki Esperanza prędkością x2.4.Jaka wersja niestety nie wiem ale u mnie i u kumpla śmiga elegancko ;D
 

Palmir

Świeżak
Świeżak
Siemka, mam takie małe pytanko, posiadałem kiedyś przerobioną konsolę itd. itd., ostatnio zaniosłem ją, do jakiegoś ziomeczka co przerabia konsolę by mi wgrał LT2.0, po wykonaniu tego przy oddawaniu poinformował mnie, że żeby nagrywać gry trzeba posiadać jakiś specjalny czytnik LITEON jakiś tam, więc moje pytanie czy typek mnie ładował w ch... czy to prawda ? Bo w sumie próbowałem nagrać dzisiaj TYM sposobem co jest tu prezentowany ale skończyło się fiaskiem. Po minucie wyskoczyło mi "Zapis do HL-DT-ST DVDRAM GH20LS10 nie powiódł się!"

#edit:

czyli zgodnie z Twoją odpowiedzią kolego na dole, to muszę posiadać jakąś inną nagrywarkę, niż ta, którą wcześniej nagrywałem?
 

Taruzel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy udało się komuś nagrać i odpalić jakąś grę na ixtreme 1.4 (wave2)? Wcześniej wszystkie gry działały z XGD2, np.: Fifa 12. Jeśli tak to proszę o pomoc jak przerobić obraz następnie jak ngrać grę.
pzdr
 

speedwaypoland

Banned
Użytkownik
nagrywal ktos jakis obraz sdg3 na plytce maxell ?
 

ryszawiec

Świeżak
Świeżak
Ja nagrywam tak

Mi Forza 4 tylko raz wywaliła "błąd brudnej płyty" ponieważ nagrałem w imgburn z opcją przepalania płyty po nagraniu płyty z opcją TRUNCATE wszystko chodzi bezbłędnie. Nagrywałem z prędkością 2.4 a nawet 8x (ale na 8 tylko raz nagrywałem bo wolę nie kusić losu :)) na VERBATIM, TDK i ESPERANZA nagrywarką Samsunga która ma już ok 2 - 3 lata. Gry jakie ponagrywałem i chodzą bez zacięcia to:
FORZA 4, BATTLEFIELD 3, FIFA 2012 i wiele innych ale widzę że głównie z tymi jest problem.
Acha nie wiem czy to ważne ale wszystkie gry przepuszczam przez agbx-a przed wypaleniem
 

Do góry Bottom