1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tutorial - problem z key-em napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jachmar15, Luty 27, 2012.

1. jachmar15

jachmar15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko:)
    kupiłem na allegro przerobioną konsolkę (nie wiem jaka przeróbka) około 1,5roku temu z ponad 40 grami aktualnie mam ponad 60 tzw. kopiami zapasowymi..
    zarejestrowałem się na tej stronce ponieważ zauważyłem fajny "tutorial" zacząłem robić tak jak tam pisze ale skończyło się na tym żeby wkleić klucz napędu w JF. czytałem kilkadziesiąt tematów ale w żadnym nie ma tego co ja potrzebuje. Key z napędu mam na kartce i według odpowiedzi w innych tematach powinienem wejść w manual spoofing i tam wklepać klucz. u mnie niestety w JF 0.1.92b i JF 0.1.55b te okienko się nie wyświetla piszą też że w rubryce firmware pisać np. lt 2.0 ale u mnie nie mogę tego nigdzie wpisać
    Z pomoc, dzięki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kliknij open target firmware, wybierz dany plik wtedy będziesz mógł kliknąć przycisk manual spoofing i wklepać klucz.

4. jachmar15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    także próbowałem i tego gdy to kliknę otworzy mi się okno aby otworzyć plik. Pokazuje nazwę pliku "ix16" a pod tym pisze że to rozszerzenie ".bin". Nic takiego nie mam...

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    spróbuj toolboxe'em

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No przecież musisz tam podać jakie firmware chcesz wgrać (odpowiednie dla Twojego napędu), nie sugeruj się tą nazwą.

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Boze...wrzuc wszystkie ixtreme do folderu firmware w jungle i on sam wybierze najlepszy soft

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

8. jachmar15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam już zapisany klucz w pliku Key.bin ale gdy chcę załadować klucz klikam więc na "open source firmware" to wyskakuje komunikat że plik powinien mieć 256Kb

9. stasicklol

stasicklol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    napisz na gg 5718383 spróbuje pomóc..

10. sobu

sobu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Pan u którego przerabiałem konsolę nie dał mi klucza napędu, a jako że było to dawno (wakacje) to pewnie nawet już go nie ma. Skoro mam odblokowany napęd, jest jakaś możliwość wydobycia klucza bez użycia Probe czy innego sprzętu (nie mam na myśli wszelkiego rodzaju kabli np. eSATA) ?

LT+ 1.90

Pozdrawiam

11. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Podłącz napęd do komputera, odpal JungleFlasher jak uda ci się wyciągnąć klucz opcją SLIMKEY to dasz radę wykonać flash bez dodatkowych narzędzi. Jeśli będziesz miał Slimkey failed - to potrzebny sata-usb adapter

Wczytywanie...

Poleć forum