1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tutorial: Sposób na błąd E66 przy LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian_zet, Październik 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. damian_zet

damian_zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jest to prawdą że trzeba mieć oryginalny napęd, sam mam samsunga który był spoofed jako Hitachi. Musicie tylko zrobić to wg moich instrukcji przetłumaczonej ze strony: http://www.xbox360iso.com/how-make-spoof-t468267.html . Nie trzeba kupować nowego napędu, mój w oryginale był Hitachi a na samsungu GOW3 idealnie działa :) oto przepis oczywiście w Jungleflasher 1.88

1.Wprowadź napęd w tryb vendor.

2. Kliknji read w zakładce mtk flash 32. Jeśli wyskoczy czy załadować ixtreme lt kliknij na NIE. Przyszykuj oryginalny FW napędu.

3. Zrób kopie Swojego Spoofed FW które odczytałeś w pkt 2. Oraz w zakładce fwtool32 kliknij save drive key i zapisz go w bezpiecznym miejscu będzie potrzebny później.

4. Jako Target firmware wybierz Stock fw i Nie naciskaj Spoof source to target!! Teraz kliknij write w zakładce MTK flash 32.

5. Kiedy się skończy wybierz ponownie READ.

6. Teraz zapisz ten FW w innym folderze niż poprzedni Spoofed FW

7. Teraz powinno się wyświetlić, że masz FW Stock w zakładce FW Tool 32 i zapewne DVD key będą same 000000 nie przejmuj się tym , jeśli zapyta czy załadować ixtreme kliknij na NIE.

8. Teraz odczytany FW z 000 będzie jako source a tego nie chcemy, więc wybierz ten FW z 0000 jako target FW, a jako source wybierz FW z pkt 2 czyli Spoofed FW.

9. Teraz powinieneś widzieć u góry jako source swój spoofed FW ze swoim DVD keyem, a na dole FW Stock z 00000 który już nie jest spoofed. Wejdź teraz w manual spoof i będziesz widział key z 0000, teraz musisz otworzyć swój DVD key który zapisałeś w pkt.3 pojawi się Twój DVD key i kliknij teraz na OK.

10. NIE NACISKAJ SPOOF SOURCE TO DRIVE!!!!! Nie jest to potrzebne!!!!!!

11. Teraz wracamy do zakładki MTK Flash 32 i kliknij Write.

12. Teraz kliknij ponownie READ i zapisz sobie to FW NOT Spoofed dla Twojego napędu, będzie widoczny już jako Samsung, BENQ lub Hitachi.

13. Kiedy odczyt będzie skończony zapyta czy załadować ixtreme LT kliknij TAK dla Samsunga a NIE dla BENQ, z jakiś powodów chce dla BENQ załadować Lt 1.1, po prostu przejdź do FW Tool 32 i otwórz w target FW BENQ LT 2.0

14. I ostatnia rzecz dla BENQ, jako DVDkey będzie wyświetlone FFFFFFFFFFF. Nie przejmuj się kliknij manual spoof wybierz swój DVDkey i jak to zrobisz przejdź do zakładki MTK Flash 32 i kliknij Write.

I wszystko Zrobione :D Już więcej nie będziesz miał błędu E66 :D Ciesz się grą :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. jems

jems Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy ktoś to tłumaczenie może przetłumaczyć ?????

4. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wybacz pisane na szybko z eng ;p Pozatym jakbyś prześledził krok po kroku wczytując się w to co masz zrobić to napewno byłoby git :)

5. kapral4

kapral4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Podczepiam sie pod prosbe, czy moglbys przetlumaczyc to przetlumaczenie , badz czy moglbys napisac bardziej czytelnie? w sensie napisz dokladnie jaki naped jest orginalny(stary) naped a jaki nowy i dopisz to do punktow tutoriala... bo ja nie moge zrozumiec... a to ze mam kaca to nic nie zmienia bo inne tutoriale sa bardziej czytelne... i bez problemu je rozumiem ;)

6. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie rozumiecie ;p napęd jest jeden! Samsung Spoof jako Hitachi, ten tutek opisuje jak wyrzucić Spoof aby został sam Samsung, wszystko robicie na podłączonym 1 napędzie!! Nigdzie nie jest napisane że go odłączam i zamieniam z innym!! Wszystko jest opisane jak wyrzucić Spoofa ze swojego napędu i aby Ci nie wyrzucało błędu E66, Nowy napęd jest zbędny!! Wszystko robicie na tylko i wyłącznie 1 napędzie!! Którego przy 1 pkt ustawiacie w trybie vendora! :)

7. jems

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @damian_zet

Twój opis jest kompletnie nie czytelny - wnioskuje że nie zastosowałeś go u siebie i rozumiesz chyba tylko 1 punkt tutka - tak więc bez sensownie nie nabijaj postów i daj się wypowiedzieć innym

8. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie sam to przeprowadziłem. Skoro nie chcecie to możecie korzystać z wersji angielskiej do której zamieściłem linka

9. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lepiej jak byś sam to wykonał i wkleił po kolei screena, to ułatwia swiezakom. Twój tutek sie przydaje.

10. jems

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    problem w tym że nie znalazłem w sieci potwierdzenia na tą metodę nawet na stronie gdzie jest zamieszczona koleś napisał że nie działa - mimo że problem jest często zgłaszany - nie rozumiem tej kombinacji albo się wgrywa LT 2.0 ze spoofem albo bez - ze spoofem wywala błąd e66 przy próbie uruchomienia GOW3( stare gry działają ) a bez pewnie nic sie nie uruchomi

11. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego jems osobiście to robiłem i działa bez spoofa więc nie rozumiem tej kwestii, jutro jak mi się uda wkleje screene po kolei rób zrobie filmik PoZdR

12. jems

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    znalazłem coś takiego

http://www.xbox360iso.com/drive-spoof-success-t467725p11.html

1. Get your drive key, save it
    2. Flash to stock FW, but apply your drive key under the manual spoof option in JungleFlasher (if you have a BenQ spoofed to a Lite-On, flash to stock BenQ FW with same drive key that you saved)
    3. Update to dash 2.0.13146 (I did mine via USB drive)
    If you get a "Cannot find update on media, please try again" message, just recopy the update to the drive without powering off your 360
    4. This flashes your drive back to a new stock FW, the drives no longer need to be spoofed on the new dash
    5. Put your newly stock drive into vendor mode via JungleFlasher instructions depending on your drive
    6. Click READ, save the OFW_etc FW and use as source for flash
    7. Use target as LT+2.0 for whichever drive you have
    8. Click the Spoof drive button, so that it copies all of your drive information, making sure that your drive key matches
    9. Hit Flash

rozumiem to tak że wgrywam oryginalny flash z prawidłowym kluczem- robię update do najnowszego dasha 2.0.13146 - konsola wówczas tak jakby akceptuje nowy napęd - robię flasha LT 2.0 bez spoofa (bo juz nie jest potrzebny )

i to ma jakiś sens - pod warunkiem ze mam starego dasha -

problem rozwiązany - konsola oryginalnie pracowała z lite-one spoofowałem ją LT1.9 benq-

zainstalowałem LT 2.0 do benq - "bez spoofa "-i o dziwo gow3 działa nie wywala e66

13. oberek1

oberek1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli rozumiem ze nie trzeba spoofowac napedu? jak zrobie te pkt od 1 do 9 , to pozniej przy wgranym lt2.0 moge spokojnie robic aktualizaje do 13599 ? i nie zmieni fw? i gry wszystkie beda dzialac? te z xgd2 i xgd3 ?

14. jems

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie robiłem według żadnego tutka - po prostu wgrałem LT -2.0 do BenQ z odpowiednim kluczem - czego nie zrobiłem to nie użyłem opcji "manual spoofing"

15. xxxboxxx

xxxboxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli co , dziala ten poradnik?? Bo jakos nikt tego nie potwierdzil... I to jest jakoas mozliwosc flasha lt 2.0 na spoofowany naped??

16. jems

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wgraj lt 2.0 do napędu z odpowiednim kluczem - i to wszystko - nie używaj funkcji spoof (podszywania sie pod inny napęd ) u mnie działa na Forza 4 także

17. robgnia

robgnia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Ten tutek to trochę do bani bez obrazy.Po co robić te wszystkie punkty wystarczy zapisać key.bin i manualnie wgrać klucz do lt 2.0 a i tak to nic nie da na samsungach jako spoofowany wywala błąd e66 a nie spoofowany daje błąd nie można odczytac płyty ba GOW3.

Pozdrawiam

18. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wystarczy...

Wczytywanie...
Status Tematu: