[Tutorial] Wgrywanie gier DEMO na pendriva!!

mexi7

Świeżak
Świeżak
klikasz 2x na ten Content, potem Inject Folder i szukasz na swoim dysku PC to wypakowane DEMO, które ściągnąłeś.. przeważnie brakuje tam tylko folderu Content dlaczego trzeba go stworzyć ale "0000000000000000" jest po wypakowaniu, dlatego wybierasz Inject Folder :) masło maślane, ale chyba rozumiecie o co chodzi :DD
co do gier Arcade.. ściągnąłem Trials HD z jakiegoś źrodła no i stworzyłem wszystkie foldery jak trzeba ale niestety nie działało.. ktoś mówił, że darmowe gry Arcade działają ale nie umiem tego potwierdzić.



jak ściągniesz Premium Theme, wypakujesz go to będziesz miał ścieżkę gotową! nic tam nie da się zmieniać, nazwy nie zmienisz... ta ścieżka była podana przykładowo.. trzeba po prostu dorobić folder Content a reszte przez Inject Folder..

Hmm... po wypakowaniu mam plik "Forza 3 LCE" [bez rozszerzenia].
Rozumiem, że mam wrzucić go do folderu:
"Content\0000000000000000\454188F6\00030000\"?

Demo Fify działa bez problemu...
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
pisze, że Jtag Only... no u mnie ta opcja z pendrivem w tym przypadku nie zadziałała..
Trials HD.rar
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Hmm... po wypakowaniu mam plik "Forza 3 LCE" [bez rozszerzenia].
Rozumiem, że mam wrzucić go do folderu:
"Content\0000000000000000\454188F6\00030000\"?

Demo Fify działa bez problemu...
jeżeli nie ma rozszerzenia, nie wiem wtedy jak to wgrać..
 

arturwiecki

Użytkownik
Użytkownik
a grał ktoś w arkadówki zrobione na penie
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Pomoże mi ktoś w końcu? Co mam zrobić z tym co napisałem na 1 stronie? Chciałbym wgrać demo, może dlatego że mam Viste? Nie mam pojęcia co mam zrobić ;/
 

bubka_kozia

Użytkownik
Użytkownik
Pomoże mi ktoś w końcu? Co mam zrobić z tym co napisałem na 1 stronie? Chciałbym wgrać demo, może dlatego że mam Viste? Nie mam pojęcia co mam zrobić ;/
Ja też mam taki problem a mam XP
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Eh... Wie ktoś może jak to naprawić czy coś? Próbowałem wgrać nową wersje NET Framework ale pokazywało się błąd instalacji. Na prawdę nie wiem co zrobić, theme normalnie wgrałem a demo nie chce się wgrać. Tzn miejsca ubyło Tylko że nic nie ma.
 

bubka_kozia

Użytkownik
Użytkownik
Eh... Wie ktoś może jak to naprawić czy coś? Próbowałem wgrać nową wersje NET Framework ale pokazywało się błąd instalacji. Na prawdę nie wiem co zrobić, theme normalnie wgrałem a demo nie chce się wgrać. Tzn miejsca ubyło Tylko że nic nie ma.
maciek1422 Jak ominąłeś ten błąd i wgrałeś theme ?
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Jak wgrywałem theme nie pokazywał się ten błąd
 

adamos22

Użytkownik
Użytkownik
Co do DLC to wrzucasz tak samo jak demo, gdyż struktura plików się nie zmienia, ale po odpaleniu konsoli i wejściu na pena wyskakuje, że dodatek jest uszkodzony i należy go jeszcze raz pobrać.
bez Jtag i Xbreboot nie zatrybi.
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
pisze, że Jtag Only... no u mnie ta opcja z pendrivem w tym przypadku nie zadziałała..
Trials HD.rar
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service



jeżeli nie ma rozszerzenia, nie wiem wtedy jak to wgrać..
Do tego Trials HD potrzebne jest hasło do rozpakowania, czy mógłbyś je podać?
 

arturwiecki

Użytkownik
Użytkownik
co do trialsa to wszystko wypakować i pokoleji wrzucać na pena czy tylko jeden katalog rozpakować i na pena czy rozpakować wcisnąć na jeden folder te numerki kto pomoże
 

DJ_Boski

Użytkownik
Użytkownik
Z tymi DLC właśnie też tak słyszałem, że potrzebny jest Jtag. Ale znając życie to programiście złamią i to zabezpieczenie, że DLC będzie można instalować bez Jtaga.
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Trials HD nie działa! sprawdzałem 2x!! także nie muszę podawać hasła.. kto będzie chciał, wyśle na PW, ponieważ nie będę robił reklamy innej strony (takie jest hasło).
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Arcade instaluje się na podobnej zasadzie jak DLC więc nie będzie działać bez JTAG
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
No to szkoda ;/ A jest na forum temat gdzie jest 5 arcadówek i ktoś wgrał na pendrive i mu działa.
 

arturwiecki

Użytkownik
Użytkownik
Maciek 12722 czy jak tam najpierw rozpakuj pliki ok
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Maciek 12722 czy jak tam najpierw rozpakuj pliki ok
Nie zrozumiałem, o co ci chodzi? Jakie pliki?
 

arturwiecki

Użytkownik
Użytkownik
a jak zainstaluje arkadówki na pena z dysku to powinno mniejwięcej pokazać tą strukture na tym programie
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
a jak chce zaunstalowac kilka themów ?
to wszystkie maja sie znajdowac w folderze 000000 i ma byc jeden taki folder tak ?
czy ma byc kila folderow 000000000
i poprostu tylko zmienia sie szyk po 0000000 ?
 

maciekl15

Użytkownik
Użytkownik
a ja nie mogę włączyć w ogóle tego programu ;/ co chwile wywala błąd aplikacji:
"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc0000135).Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." no i co ja mam zrobić??

już sobie z tym poradziłem..
 

Do góry Bottom