1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tuż przed kupnem Xboxa...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jacek28, Grudzień 10, 2011.

1. Jacek28

Jacek28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam wszystkich serdecznie,

mój problem polega na tym, że czytając to forum już nic nie wiem ;)
    Sprecyzuję mój problem. Dziś bądź jutro mam zamiar kupić Xboxa Slim, w jakiej wersji jeszcze nie wiem, ponieważ poczekam na wasze porady i opinie. Na pewno z Kinect i na pewno chcę ją przerobić. Tutaj moje główne pytanie, czy idąc do sklepu, biorę pierwszą lepszą konsolę z półki, zawożę ją do jakiegoś magika i ciesze się w domu konsolą czy też nie? czytałem mnóstwo postów na tym forum i jak w/w mam mętlik w głowie. Dodam, że konsultowałem się z trzema serwisami i każdy odpowiedział inaczej na tak samo zadane pytanie. Odpowiedzi serwisów poniżej.
    1. "robię każdą lecz teraz pojawiły się modele do których trzeba chip ,modele bez czipa 150zl pewnie na takiego trafisz, a rgh 250zl"
    2. "Witam
    Niestety, na chwile obecną ponad 90% konsol dostępnych w sklepach,
    zwłaszcza te podejrzanie tańsze konsole, jest nieprzerabialnych :( Data
    produkcji konsoli musi być sprzed sierpnia tego roku, a i to nie daje
    100% gwarancji, że nie będzie w niej napędu D5S - na chwile obecną
    nieprzerabianego :(
    Ale jeśli uda się Panu kupić konsolę sprzed sierpnia tego roku, to
    prawdopodobieństwo tego, iż będzie tam napęd D5S jest około 15-20%"
    3. Rozmowa była telefoniczna, więc w skrócie "zwróć Pan uwagę tylko na napęd jak ma, klient ma prawo sprawdzić sprzęt przed kupnem etc." - tutaj wytłumaczył mi, że chodzi o napęd Lite-On, byle nie Hitachi.
    I dlatego drodzy forumowicze, proszę Was o opinie. Będę preferował uruchamianie gier z płyt, nie będę korzystał z XLive. Dlatego tez nie wiem czy dopłacać do konsoli z 250GB dyskiem czy ten 4GB wystarczy.
    Proszę, zaktualizujcie informację na dzień dzisiejszy jak to wszystko wygląda.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak już bierzesz konsole to bierz w wersji 250GB... Teraz jak pójdziesz do sklepu i będziesz chciał kupić to pewnie będą z datą produkcji po sierpniu 2011, są tam napędy których jeszcze nie idzie przerobić i nie wiadomo kiedy będzie szło... Jak patrzysz na konsole to bierz z datą produkcji przed sierpniem 2011 i jeszcze najlepiej zapytać się o napęd. Jak będzie Liteon DG-16D4S to napewno będzie szło przerobić.

4. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Kupuj na allegro od jakiegoś sklepu z hdd 250gb i kinectem w zestawie bo jak już wież że chcesz kinecta to kup razem bo dokupywanie ci wyjdzie drożej. Mówię na allegro bo kup JUŻ Z PRZERÓBKĄ LT 2.0 W ZESTAWIE. Nie musisz się w tedy martwic czy sie da przerobić czy sie nie da. Kolejna sprawa to gwaranjca. Po przeróbce tracisz gwarancję Microsoftu. Zwróć uwagę na to jaką gwarancję daje sprzedawca.

Polecam tego sprzedawcę: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Co jakiś tydzień wystawia slima 250 gb z kinectem w zestawie i przeróbką I DAJE GWARANCJĘ OD SIEBIE NA 1 ROK za 1299 zł. Ja u niego kupiłem 4GB z lt 2.0 właśnie ze względu na gwarancje. Bo gdzie indziej dają tylko rozruchową 1 tydzień.

5. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem najlepiej zrub tak jak ja: Kup konsole Slim 4gb z kinectem (ja akurat Kinecta nie mam), za ok 100zł dokup sobie dysk USB 250gb i zrub RGH i nie martw sie już o płyty.Flash napedu jest nieopłacalny bo co jaki czas wychodzi nowa przeróbka i musiz jeździć do "magika" aby znów zrobił ci aktualizacje za powiedzmy 40zł (a nowa przeróbka jest prawie co miesiąc). Natomiast przy RGH nie muisz kupowac płyt i nie musisz płacic za nowe przeróbki. A z racji że masz dysk na USB to bez problemu podpinasz go do PC i zgrywasz gierki :)

Do RGH konsole z datą do 17.08.2011, mi udało sie kupic z data 16.08.2011 i potwierdzam że jest podatna na RGH :) We wszystkich konsolach z i po 17.08 nie ma hana, czyli RGH narazie na nich nie da sie zrobic

6. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Ja bym z chęcią przerobił na RGH, ale lipa... Koszty mnie ograniczają, wolę co miesiąc już załatwiać tą przeróbkę, za to 50zł :)
    Akurat kumpel ma xboxa, i też będzie przerabiał swoją slimkę. Więc git

7. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    nie przesadzajmy że co miesiąc... miało być lt 3.0 w prezencie na mikołaja od pana boga i co??? nie wiadomo czy sie doczekmy na wielkanoc.

8. Jacek28

Jacek28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dziękuje za odpowiedzi :) Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli :) Musiałem obejść aż 5 sklepów, w których bez problemów sprzedawcy otwierali pudełka i sprawdzali datę produkcji :) Zrezygnowany znalazłem konsole Xbox 250GB z Kinect i 3 grami z 11 lipca 2011 z napędem Lite On 16D4S :) O dziwo cena jak na dużą galerię handlową w sklepie, który uchodzi za drogi nie była taka straszna, mianowicie 1490zl. Sfera, Bielsko-Biała, sklep zaczynający się na literę V (nie wiem czy można tu "reklamować" sklepy. Pozostały tam jeszcze 3 identyczne konsole i dwie 4GB, tak dla zainteresowanych. Tyle że są w kolorze matowym, nawet te wersje 250GB.
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum