1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tv a może Monitor ?? Co lepiej ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VegassPL, Czerwiec 13, 2014.

1. VegassPL

VegassPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biskupiec, Olsztyn, Poland, Poland
    Siemak ja z takim pytaniem czaje się na Monitor 27 ASUS MX279H z matrycą IPS Test Asus MX279H - Chip.pl czy to będzie dobry wybór ? czy lepiej w takiej cenie szukać tv.Czy będzie jakaś różnica pomiędzy tv a monitorkiem??
    Dodam że gram na starszym samsungu HD redy 42 cale na xbox 360 i nie jestem zadowolony. Zależy mi bardzo na jakości wyświetlanej i braku Imput lagu.

Może jakiś inny monitor będzie lepszy lub tv ?

Kolejna sprawa to na święta przerzucam się na Konsole nowej generacji (Xbox one lub ps4 w zależności która platforma się lepiej rozwinie)

Co sądzicie o monitorze może ktoś grał na tv i się przerzucił na monitor , jakieś opinie na temat tego sprzętu ? czekam na wasze opinie i rady :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Ja przerzuciłem się z telewziora na monitor, nie wiem dlaczego ale na monitorze gra mi się lepiej, mam 17'. Mam wrażenie, że lepiej "czuję" grę na monitorze, po prostu po 10 latach grania na komputerze a dopiero późniejszym kupnie konsoli wykształcił mi się taki nawyk. Mam sharpa full hd 42' ale tak jak wspomniałem, mi osobiście do gusty przypadł monitor.

1 osoba to lubi.
  4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up pewnie sharp ma spory input lag i stad takie a nie inne spostrzeżenia, ja od siebie polece tv tyle że LCD z matowa matryca i niskim lagiem trzeba sie naszukać (o mat matrycy w sumie można zapomniec teraz tylko półblyszczace produkuja) , nie polecam plazmy bo w dzien sie na tym gównie grac nie da.

1 osoba to lubi.
  5. VegassPL

VegassPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biskupiec, Olsztyn, Poland, Poland
    Fajnie że się ktoś zaczyna wypowiadać , liczę że ktoś troszkę mi porozjaśnia co i jak ;p

Wczytywanie...

Poleć forum