1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV a zacinanie podczas gry

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez electroman, Październik 13, 2012.

1. electroman

electroman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, zakupilem dziś tv full hd led 60 cali. Wczesniej gralem na starym tv, no wiecie jak karton wyglada ;d mniej wiecej 27 cali cos takiego. Dobra wszystko fajnie, ale problem lezy w tym, ze gdy odpalilem bf, widze roznice podczas grania. Chodzi mi o to ze gdy gralem na starym tv plynnosc poruszania byla normalna, a tu jak by to powiedziec wolniej sie obraca czy tak troche przycina. Jutro mam zamiar kupic kabel hdmi bo teraz gram na componencie, i zastanawiam sie czy to jest przyczyna tego problemu ;/ czy moze trzeba ustawic rozdzielczosc i inne usatwienia. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Dam przykład z PS3. Na starym TV grałeś w rozdzielczości 560p, teraz grasz w 720p i gra jest mniej płynna.
    W BF3 występuje tzw "input lag", przed wakacjami poprawili go częściowo. Zanim wyszedł patch to była porażka, kierowałeś drążek analogowy w bok a reakcja na ekranie widoczna po ok 0,3 sek. Teraz jest lepiej. Odpal grę w 560p to będziesz miał normalnie ale grafika będzie mocno szczypać po oczach. Ja się 4 miechy temu przestawiłem na wyższą rozdziałkę, kilka dni grania i się przyzwyczaisz.

4. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam TV 32 cale LCD i w BF i nie tylko miałem takie spadki klatek..Wyczaiłem, że jeśli taki spadek u mnie wystepuje, wystarczy, że wejdę do ustawien wyswietlacza w konsoli, zmienie z 1080p na 720p i od razu spowrotem na 1080p to spadków już nie ma..Nie wiem na czym to polega, ale u mnie działa, w ogóle już rzadko mam jakiekolwiek problemy tego typu. Spróbuj, może też Ci to pomoże.

Wczytywanie...

Poleć forum