1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV czy monitor ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kilikucznik, Styczeń 3, 2011.

1. Kilikucznik

Kilikucznik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zamierzam kupić tv albo monitor pomóżcie !!Chciałbym żeby cena nie przekraczała 500 zł:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To raczej jakiś monitor ;]

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    No monitor bo za 500 zł to nie dostaniesz niczego z górnej pułki więc zostaje monitor 23 cale lub 21 wybór należy do ciebie

6. mad000

mad000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam NEC 22wv 22 cale 16:10 i dokładnie kupiłem go za 499zł. I daje radę tylko muszę ustawić rozdzielczość 1280*1024 bo inaczej robi mi paski z góry i dołu ekranu

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    No za te kwote to bedzie trudno kupic TV, a monitor tylko z VGA, wiec jakosc obrazu bedzie kiepska gdy uzyjesz nie oryginalnego kabla VGA HD

No ekstra rada, pasow moze i nie ma ale obraz rozmazany i bez aspektu ratio

8. lisciu

lisciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko kupuj coś z proporcją 16:10, bo na 16:9 to się nic nie da zrobić poza graniem.

9. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Wiesz co napisałeś ? Czy usłyszałeś coś i głupoty piszesz ? Poczytaj i dopiero pisz.

Do autora: Tutaj nie ma żadnej filozofii, masz 500 zł patrzysz po sklepach i kupujesz to na co Cię stać, TV za taką kasę nie kupisz.

Jeden z kolegów dał dobrego linka na allegro, monitor z fajną matrycą i dużą rozdziałką za przyzwoitą cenę.

10. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Nie rozumiem cię. Mój tata ma duży telewizor i do niego podłącza swój komputer, co prawda strony WWW mają duże pasy po bokach, to surfowanie nie jest złe, format 16:10 nie nadaje się do Xboxa, bo nie ma pasującej do niego rozdzielczości w Xboxie, a zapewne przy 1280x1024 (format 5:4) masz zniekształcony nieco obraz.

11. Musiorex

Musiorex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Królówka
    .

Za 500 zł to chyba telewizora nie kupisz ! Jeżeli możesz wydać 500 zł to tylko monitor !

12. mad000

mad000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem wam że deformacja jest niezauważalna a jak tacy mądrzy jesteście to sobie sami podłączcie pod 16:10 i zobaczycie. Może Ratio nie ma ale mam przynajmniej większy ekran, a wy sobie zasuwajcie na 16:9. Już kumpler stwierdzili, że deformacja nie jest proporcjonalna do tego, że większy ekran jest

13. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Głupoty ?
    Wiesz co to ze nie rozumiesz pewnych rzeczy nie znaczy ze to glupota, Aspect ratio
    Ale możesz miec problemy z angielskim wiec ci wytłumaczę, obraz jest nie proporcjonalny i tyle
    A i owszem aspect dot. glownie filmow ale matryce tez maja swoj aspect i wlasnie dzieki temu filmy, gry itp. zapelniaja pelny obraz matrycy lub nie

Co masz wiekszego ?
    Jaka masz rozdzielczość na swoim 16:10, 1440x900 ?
    To gdzie ty masz wiekszy ekran jak ustawisz 1280x1024x, szerokosc ci sie nie miesci to idzie w gore i w dol i tyle, wiec jest nie proporcjonalna i rozmazana bo za duzo jest pikseli wysyłanych na szerokosc niz sama matryca posiada

I wyobraź sobie ze sam mam 16:10 i nie mow ze inna rozdzielczość na matrycy LCD jest lepsza niz natywna bo piszac cos takiego chyba nigdy nie widziales innych monitrow/tv lcd

14. Kilikucznik

Kilikucznik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki serdeczne all ;) pozdro.

15. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Wiesz za tyle hajsu to bys moze Katarynke HD kupil. Zart .. Wyrzemp od rodzicow troche pieniedzy i kup cos lepszego ja proponuje telewizor chodz gram na monitorze ;D. Tak naprawde to zalezy jak kto lubi czy siedziec blisko i widzisz wszystko czy siedziec wygodnie na sofie przed TV'kiem.

16. Karox

Karox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    500 zł to za mało na TV a żeby kupić monitor z wyższej półki musiałbyś troszkę dołożyć....

17. karolqa

karolqa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. malone32

malone32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz brać telewizorek to nie żałuj pieniążków żebyś nie kupił jakiejsc 42 calówki za 1400zl ...

19. lisciu

lisciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    akurat używam 16:10 na xboxie, więc się nie zgodzę. 16:9 to chybiony format dla zapaleńców haseł HD ready i pakowanie tego wszędzie, gdzie się da. Zła moda nawet dotknęła profesjonalne notebooki. Więc wydaje mi się, że nie wiesz o czym mówisz. I przeglądanie internetu w czymś takim to upośledzenie, nie wspomnę o projektowaniu grafiki(taki zawód). A paski na dole, czy po wybraniu 720p ich brak nie przeszkadza wcale, tak samo jak oglądanie filmów na takim formacie. Trzeba odróżniać co da się znieść, a co nie. Ale może to kwestia gustu każdy ma swój.

20. Specus

Specus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno, Poland
    Skoro chcesz wydac tylko 500zl no to raczej monitor, TV nie kupisz za 500, ale gdybyś dołożył jeszcze drugie tyle to moze dasz rade kupic coś,

21. FaHaC

FaHaC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja bym skołował 700 PLN na Twoim miejscu i kupił monitor z obsługą full HD i podswietleniem LED widziałem takie na allegro chyba benq i iyyama a jak masz 500 i nie więcej to oczywiście monitor i czasem nie kupuj LCD z potrzaskaną matrycą za 500 zł :p bo i tak nie naprawisz:)

Wczytywanie...

Poleć forum