TV czy projektor

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ookris

Użytkownik
Użytkownik
Witam Was.
Od jakiegoś czasu mam x360 i preście przyszła pora na kupno jakiegoś fajnego TV. Ale... tak się zastanawiam czy projektor nie będzie lepszy?? Co Wy o tym sądzicie. Mowa tu oczywiście o sprzęcie z FullHD.
 

Thaw17

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście wybrał bym TV, na projektorze obraz nie jest aż tak doskonały, żeby porównywać go do telewizora z FullHD.
 

artiszarik

Użytkownik
Użytkownik
Żaden projektor nie da Ci takich kolorów jak dobry TV. Jeżeli zastanawiasz się nad małym TV tzn. do 32'' to już lepiej bierz projektor. Obraz nie będzie lepszy, ale duży ekran cieszy bardziej niż jego głębia.

Ja osobiście gram na TV 55''... także polecam telewizorek z FullHD od 42'' w górę.
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
kup jakiś tv 42 cale foll hd
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
I po co komu przepłacac za FULL HD jak gry i tak sa w 720 tak samo jak kanały HD np. w TV N... nie lepiej wziasc o wiele tanszy HD ready a bedzie to samo?
 

artiszarik

Użytkownik
Użytkownik
I po co komu przepłacac za FULL HD jak gry i tak sa w 720 tak samo jak kanały HD np. w TV N... nie lepiej wziasc o wiele tanszy HD ready a bedzie to samo?
Teraz mnie rozwaliłeś .. a czy telewizor jest tylko do gier ? I nie jest to zakup na kilka miesięcy, ale i kilka lat.

Za rok znudzi mu się xbox, kupi sobie PS3 i na blueray'u ma najlepszy obraz jaki można sobie do tej pory wymarzyć. Także zakup FullHD jak najbardziej wskazany. Nie mówiąc już o filmach w rozdzielczości 1080...np. Canal+ i HBO już w takim formacie puszczają filmy.
 
Kup duży tv ceny teraz są śmiesznie niski. Proponuje ci lg lh3000 46' full hd. W hurtowniach internetowych ceny wynoszą ok 3000PLN. Z projektora nie będziesz zadowolony w pełni bo do jego użytkowania potrzebne są naprawdę dobre warunki. Jeśli zależy ci na głębokiej czerni to tylko plazma od Panasonica. Takie 50' to już bajka.
 
P

Pawlllosss

Guest
Ale... tak się zastanawiam czy projektor nie będzie lepszy??
Jeżeli chcesz być jak ten gostek co chodził po ulicy z projektorem i konsolą na plecach,to jasne bierz!:D
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Kup telewizor FullHD jakieś 42 cali i po kłopocie, projektor jest nie wyraźny i nie ma takich ostrych kolorów no może jeśli grasz w piwnicy gdzie nie ma światła i okien.
 

ookris

Użytkownik
Użytkownik
ok dzięki za opinie
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
kupno projektora to pikuś , większy problem to przystosowanie pomieszczenia

POLECAM
http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-projektor-do-xbox-360-a-35244.html
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak najbardziej TV co do jakości obrazu to do 32" nie ma różnicy czy to HD Ready czy Full HD widać to dopiero na TV powyżej 40"
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
Ja zastanawiam się nad kupnem tv, obecnie xbox jest w salonie u rodziców, ja mam mały pokój, więc nie kupie sobie 42 calowego tv.
Rozważam zakup tych tv/monitorów:
SAMSUNG 23'' 2333HD FullHD TV NOWOŚĆ !!!! MPEG4 (917672436) - Aukcje internetowe Allegro
SAMSUNG P2470HD 50000:1 FULLHD, MPEG-4, NOWY,SKLEP (904004077) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko nigdzie nie pisze jakie mają odświeżanie, bo niektóre gry na xboxa wymagają 60Hz.
Mógł by ktoś doradzić jakiś tv do 26 cali??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
W dziale sprzęt masz odpowiedni temat o wyborze TV
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom