1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV do konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cinek15c, Październik 7, 2014.

1. cinek15c

cinek15c Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy do konsoli lepszy będzie TV SAMSUNG UE39F5000 (1300zł), czy TV LG 42LB5610 (1400zł)? Byłem już w zasadzie zdecydowany na tego SAMSUNG'a, ale ten LG ma jednak 3 cale więcej, a tylko 100zł droższy. Nie potrzebuję wi-fi ani 3D. TV ma służyć do oglądania filmów i grania. Proszę o szybką radę, ponieważ jutro chcę już kupić TV.

Tutaj linki do obydwu TV:
    SAMSUNG: Telewizor SAMSUNG UE39F5000, Telewizory - Media Markt
    LG: Telewizor LG 42LB5610, Telewizory - Media Markt

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Telewizory bardzo podobne, dlatego rozumiem w czym masz problem...nie jest łatwo. Ja osobiście brałbym LG już mówię dlaczego:
    1. 42 cale a nie 39 - 42 cale to obraz w skali 16;9.. 39 niekoniecznie ? Większe zawsze lepsze ;-)
    2. Mniejsze zużycie prądu, klasa A+ dla LG i klasa A dla Samsunga

Reszta funkcji bardzo podobna i żaden z telewizorów w tym temacie nie przewodzi.. ilość wejść USB, HDMI, etc, odtwarzanie filmów również bezproblemowe...moim zdaniem LG ładniejsze wizualnie, ale to tylko prywatne odczucie.

Kolejna rzecz to gwarancja, z tego co wiem LG ma wymianę telewizorów od jednego bad piksela, nie wiem jak to się ma do Samsunga i w ogóle jak to wygląda przy TV LED, kwestia dopytania w sklepie.

Moją opinie masz, teraz Twoja decyzja

Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Tutaj nie ma co się zastanawiać, mogłeś od razu wytycz sobie najważniejszy pkt tj. Ilość cali jakie chcesz posiadać bo 39' a 42' to moim zdaniem jest przepaść, chociaż teoretycznie różnią się one wielkością to w praktyce mogą wyglądać inaczej . Zobacz w media czy są one gdzieś na wystawie i pooglądaj je. Osobiście brałbym LG

1 osoba to lubi.
  5. cinek15c

cinek15c Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc. Kupiłem tego LG.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Bardzo dobry wybór.

1 osoba to lubi.
  7. rasta312

rasta312 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kalisz
    Bardzo dobry wybór sam kupowałem właśnie TV pod XO i wybór pad na LG 42LB650V i sprawuje się swietnie

1 osoba to lubi.
  8. cinek15c

cinek15c Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat można zamknąć, dziękuję za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum