1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV do Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yondaime332, Marzec 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na wstępie uprzedzam moderatorów aby nie usuwali tematu, pisałem posta w temacie o TV ale nie doczekałem się odpowiedzi a zależy mi na czasie.

Chcę kupić telewizor głównie do gry na xboxie 360. Mam do wydania 2000zl nie dużo ale mam nadzieje że w tej cenie coś za to dostane. Chcę wiedzieć czy lepiej postawić na wielkość czy na jakość, czy dopłacać za full hd czy wystarczy hd. Jakie firmy mi polecicie ?
    Co sądzicie o tych dwóch TV
    SAMSUNG 37B530 FULL HD MPEG4 KRAKÓW LE37B530 (959362200) - Aukcje internetowe Allegro
    Qualia SONY KDL-32EX402 FullHD nast. KDL-32V5610 (965263896) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ernic

ernic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Jeśli nie będziesz miał telewizora przed nosem zainwestuj w plazmę.
    42 cale HD Ready w 2000 zł się zmieścisz.

4. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
  5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55