1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tv do xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Swampi23, Lipiec 16, 2014.

1. Swampi23

Swampi23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam potrzebuje zakupić tv.Oprócz oglądania będę na nim grał na xboxie na oku mam :
    samsung ue40h5500
    Philips 40PFH4509
    Sony KDL-40R485B
    Co polecicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jaki byś z nich nie kupił to każdy się nadaje.

4. Swampi23

Swampi23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiesz tyle to ja wiem :) Tylko który jest najlepszy z nich może coś lepszego w granicach 40" i 2tyś zł

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Taka prawda, który nie kupisz będzie dobrze.
    No jak do gier to jak najmniejszy input lag i led/lcd

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja jak kupowałem tv to najpierw w sklepie zapytałem się czy mogę przyjść z konsolą i sprawdzić jak działa na różnych modelach. Gdy takie pozwolenie uzyskałem to wziąłem konsolę z kablami i podłączałem po kolei aż wybrałem ten najlepszy.

Odbiegnę trochę od tematu, ale nigdy nie zapomnę jak kupowałem kino domowe w Tesco - 10 lat temu firmy Grundig. Oczywiście najpierw standardowo zapytałem się obsługi sklepu czy mogę przynieść ze sobą konsolę.Miałem wtedy i mam do dziś przerobionego pierwszego Xboxa. Wziąłem cały sprzęt na sklep i dawaj. Udostępnili mi jakiś tv. No i zacząlem podłączać to kino domowe a jak wiemy nie jest to prosta sprawa - 5 głośników,subwoofer. Zależało mi na sprawdzeniu wszystkiego. Czyli jak gra jakościowo, czy wszystkie kanały grają prawidłowo. No i ogólnie czy jest sprawne. Bardzo mi na nim zależało a była to ostatnia sztuka. No i po zakupie nie chciałem wracać z nim z powrotem gdyby było coś nie tak. Kino było od razu z amplitunerem. Podłączyłem optyka i odpaliłem Forze Motorsport. Nigdy nie zapomnę jaką wywołałem sensację w Tesco tym pokazem. Zebrało się masę osób dookoła :) To kino domowe mam po dziś dzień - cały czas sprawne. Gra się na nim rewelacyjnie.

Dlatego polecam Ci sprawdzić taki tv osobiście aby przekonać się na własne oczy jaki ma input lag. Bo to co piszą producenci to przeważnie ściema. Ja na przykład nie kupiłbym bym tv na Allegro czy w ogóle na odległość. Muszę zobaczyć na własne oczy jak ten sprzęt działa i czy mi podchodzi. Tak było z moim tv, który mam już 5 lat - LCD LG LH 3000 - 37 cali FULL HD. Porównywałem go i z Samsungami, Philipsami,Toshibami,Sharpami,Panasonicami i dla mnie był to najlepszy wybór. Działa pięknie. Obraz z konsoli po HDMI daje piękny - bez zadnych opóźnień i lagów. Jednym słowem dla mnie rewelacja.

Wczytywanie...

Poleć forum