1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV LED SAMSUNG 100hz Ustawienia...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez t0tti89, Wrzesień 17, 2010.

1. t0tti89

t0tti89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie odnośnie tych tvków dokładnie to taki model "SAMSUNG UE32C6000" pytania są takie :)

- jakie są najlepsze ustawienia dla tego telewizora wiem że to banalne ale może ktoś ma konkretne doświadczenie w tego typu sprawach:)
    -tryby gry czy to jest warte świeczki ?:)
    -opcja Motion Plus "Wyrazny,Standart,Płynny,Użtkownika tam można regulować "skoki" nie wiem o co dokladnie chodzi i "rozmycie" i oczywiśćie można to wszystko wyłączyć co jest najlepsze ?:)

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    poweim co tak ze ja mam tryb gry w swym Panasie lecz kazdy tryb mozna edytowac i jak tak zrobilem ....
    podkreclem se go na maxa i obraz jest zyleta wmiata w fotel fabryczne ustawiena w kazdym tv sa o kant Du@py rozbic
    zpreferuj sobie sam masz wzrok to widzisz co i jak jak jestes kumaty ...
    nik tu ci nie poda jak masz to zrobic chyba ze chce cie ktos zrobic w bambuko

4. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam ten sam model tylko 37" i uważam że ten telewizor niestety nie nadaje się do gier. Fakt, że kolory są poprostu przepiękne, ale strasznie smuży i zniekształca obraz (być może jest to wina mojego modelu bo przy zmniejszeniu ostrości są mniejsze, ale nadal są).
    Niedawno testowałem go pod x360 i moje wrażenia
    -Forza 3 wygląda ładnie, szczególnie gdy włączy się motion plus na opcję płynny. Niestety występują zniekształcenia na obrzeżach prędkościomierza, mapki trasy i innych "ramek", trochę pomaga zmniejszenie ostrości. Antyaliasing jest do bani i działa tylko w trybie foto (nie wiem czy to wina telewizora, ale wydaje mi się że tak)
    -porównywałem też strzelanki i np. BF: BC2 wygląda okropnie, same kwadraty i ścina obraz. Za to CoD: MW2 duzo lepiej wypada ale też nie powala, przede wszystkim płynniejsza jest
    -FIFA 11 strasznie smuży, szczególnie na ciemnym tle. Motion plus bardzo poprawia płynność

Jeżeli jednak to ci nie przeszkadza, albo nie masz takich problemów z telewizorem to ustaw Motion plus na- płynny, obraz na- dynamiczny i myśle że bedzie ok.
    To 100Hz faktycznie poprawia płynność, ale w szybkich scenach obraz i tak będzie skakał

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja bym w ogole te 100hz wylaczyl bo to programowe polepszanie obrazu i w grach tylko szkodzi

6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Z tego co wiem to Motion Plus 100hz w Xboxie nie działa. Niestety nasz klocek może mieć max 60hz i taką na taką zmienia w telewizorze, a więc nie uświadczymy płynności 100hz (Zresztą konsola i tak nie jest wstanie tyle klatek wygenerować)

7. resident202

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mylisz się Deep, do telewizora dochodzi sygnał z tymi 60Hz, natomiast telewizor póżniej sam generuje za pomocą różnych algorytmów to 100Hz i różnica w płynności jest, tylko że do pewnego poziomu.
    Ogólnie wg mnie do gier najlepsza jest plazma bo obraz nie jest w żaden sposób "ulepszany". Tak samo w CRT, ale wiadomo która z tych dwóch technologii jest lepsza:p

8. Deep

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Co można wywnioskować w moim poście nie jestem do końca pewny i nie mam zamiaru się kłócić bo ekspertem w technologi telewizorów hd nie jestem.
    Po prostu wywnioskowałem to po tym że podczas uruchomienia Xboxa na ekranie zostaje wyświetlona info. "1920x1080 60hz" czego przy odpalaniu DVD nie ma(z tego co pamiętam).
    Też mam Ledowego Samsuna z Motion Plus. Możliwe że telewizor jak piszesz generuje te pozostałe Herce. Ale ja osobiście różnicy nie widzę :)

9. resident202

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też nie chcę się kłucić, chciałem tylko sprostować:p
    Chodziło mi o różnicę w płynności pomiedzy wyłączonym motion plus a ustawionym na płynny, wydaje mi się że jest duża różnica bo obraz tak "nie rwie".
    Sam gram na telewizorze CRT i nie ma żadnych problemów z płynnością, chyba że mam za mały obraz (23") i tak tego nie uświadczam jak na 37"
    A jak Tobie sprawuje się ten Samsung?

10. Deep

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Ogólnie bardzo dobrze. Nie mam z nim żadnych problemów(np. takich jak u Ciebie).

11. kondi50

kondi50 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja także polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum