1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tv lg 32' lcd xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TH0M4S, Marzec 13, 2010.

1. TH0M4S

TH0M4S Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    CSW
    Witajcie . Mam takie pytanie,mianowicie :
    Chcialbym pograc na telewizorze LG 32' LCD na starym xbox'ie .. tylko jest maly problem . Do kazdej gry dolaczana jest instrukcja . Zaraz na pierwszej stronie jest informacja :
    Avoid Damage to Your Television
    Do not use with certain televisions . Some televisions,especially front- or-rear projections types,can be damaged if any video games,including Xbox games,are played on them . Static images presented during the normaln course of game lay may "burn it" to the screen,causing a permanent shadow of the static image to appear at all times,even when video games are not being played . Similar damage may occur from static images created when a placing a video game on hold or pause . Consult your television owner's manual o determine if video games can be played on your set . If you are unable to find this information in the owner's manual,contact your television dealer or the manufactuer to determine if video games cab be played safely on your set .

Teraz mam pytanie,czy moge grac bez ograniczen ? :confused: Bo wywnioskowac moge z tego ostrzezenia,ze wybrana gra moze zniszczyc telewizor .. Prosze o jak najszybsza pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. xRemingtonx

xRemingtonx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja bym się nie przejmował takim czymś, wydaje mi się że żadna gra nie może uszkodzić tv...

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To raczej dotyczy plazm niż lcd.

W starszych plazmach wypalały się stałe elementy na ekranie i to o to chodzi.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Potwierdzam, to dotyczy bardziej plazm, ja na swoim TV LCD gram 5 godz. dziennie i wszystko jest ok, więc się tym nie przejmuj :)

Wczytywanie...

Poleć forum