1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV/Monitor do Xboxa 360 (maksymalnie 500 zł)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kokosowy1, Grudzień 17, 2011.

1. kokosowy1

kokosowy1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Poszukuje monitora, ewentualnie tv maksymalnie do 500 zł razem z przesyłka do mojego xboxa 360 premium, może być używany z tym, że jeżeli wybór padłby na monitor to pasowałoby się zastanowic nad jakimis głośnikami maksymalnie do 100 zł - 2.1 byłyby dla mnie wystarczajace.

Co powiecie na tego LGka? http://allegro.pl/monitor-lcd-23-lg-w2361v-iso-sklep-warszaw-i1995963306.html

Prosze o pomoc drodzy forumowicze!
    Z góry dzięki
    Piona!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ChuckTesta

ChuckTesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam do sprzedania monitor LCD 20cali emachines e202h(kolor biały) mam go 2 lata i wygląda jak nowy. Używałem go do grania na xboxie,pisz pw jeśli jestes zainteresowany .

4. kokosowy1

kokosowy1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hahaha nie rób sobie jaj, pomyliłeś działy. nie, nie chce kupić twojego monitorka.
    wciaz czekam na jakies powazne odpowiedzi a nie na oferty sprzedaży...

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...

Poleć forum