1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV nie widzi konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bryłkowsky, Październik 9, 2013.

1. Bryłkowsky

Bryłkowsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien problem z moją konsolą . Otóż kiedy podłączam wszystko ładnie i włączam konsolę mój telewizor jak by jej nie widzi tzn. jest napisane Brak sygnału . Sprawdź zasilanie bla bla bla . Kabel HDMI działa gdyż sprawdzałem to moim laptopem . Dziwne jest to że gdy konsola jest w wyłączona światełko na zasilaczu jest żołte a po właczeniu jej zielone . Jakieś pomysły jak to naprawić ?
    EDIT. Zapomniałem dodać że wcześniej wszystko działało jak należy. Pad również działa po załączeniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bryłkowsky

Bryłkowsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK już wszystko działa temat można usunąć :

Wczytywanie...

Poleć forum