Tv nie widzi obrazu z konsoli !!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dam13n

Świeżak
Świeżak
witam mój problem polega na tym że, po włączeniu konsoli i tv w ogóle nic się nie dzieje, tv zachowuje się jakby nie widział konsoli i szuka obrazu, sprawdzałem kable, (przepinałem tez wszystkie oryginalne) podpinałem pod inny tv żeby wykluczyć uszkodzenie telewizora, gdzieś na forum przeczytałem o resetowaniu grafiki, ( przy włączaniu RT+LT+Y) konsola wygląda ze działa poprawnie wszystkie diody świecą prawidłowo, po nacisnięciu A napęd normalnie się wysuwa.
Pomocy :(
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Może to być wadliwy kabel lub coś z konsolą lub wyjściem w konsoli . Jak masz inny kabel np. HDMI to podepnij i na nim sprawdż . I pamiętaj , że podłączanie urządzeń dobrze jest robić przy wyłączonym sprzęcie .
 

Majonez

Użytkownik
Użytkownik
Podepnij porządnie kabel :D ja dzisiaj po rozerwaniu folii,rozpakowaniu itp patrzę, a tam niebiesko-brak sygnału
tzn na TV, a potem popatrzyłem wtyczkę a ona niedopięta
 

Rocks

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdz czy TV nie ma zmiany kabla, ja mialem na dsub ustawiony i nie widzial hdmi.
 

dam13n

Świeżak
Świeżak
sprawdzałem kable przepinałem je na różne sposoby podpinałem nawet na próbę kabel euro cały czas jest ta sama sytuacja :(
 

maxan

Banned
witam mój problem polega na tym że, po włączeniu konsoli i tv w ogóle nic się nie dzieje, tv zachowuje się jakby nie widział konsoli i szuka obrazu, sprawdzałem kable, (przepinałem tez wszystkie oryginalne) podpinałem pod inny tv żeby wykluczyć uszkodzenie telewizora, gdzieś na forum przeczytałem o resetowaniu grafiki, ( przy włączaniu RT+LT+Y) konsola wygląda ze działa poprawnie wszystkie diody świecą prawidłowo, po nacisnięciu A napęd normalnie się wysuwa.
Pomocy :(
A na innym tv to samo ? Weź pilot od tv i naciśnij przycisk input/AV ;P
 

dam13n

Świeżak
Świeżak
udało się chyba nie było styku gdzieś przy wejściu dzięki za pomoc
 

Ingvar

Banned
Na przyszłość dokładnie sprawdzaj kable :p
 

maclogan

Banned
Użytkownik
sprawdzałem kable przepinałem je na różne sposoby podpinałem nawet na próbę kabel euro cały czas jest ta sama sytuacja :(
Ale cały czas podpinasz tylko jeden kabel ? Ten który był w zestawie ? Czy masz kilka innych kabli i na nich też sprawdzasz ?
 

dam13n

Świeżak
Świeżak
sprawdzałem kilka innych ale okazało się ze nie było styku gdzieś przy wejściach na kable przy konsoli wystarczyło je lekko naciągnąć i po kłopocie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom