1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV po xboxa poszerzenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DaMned, Czerwiec 20, 2011.

1. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Patrzylem wiele wypowiedzi na temat starych tv i ludzie pisza ze nie jest wcale tak zle a niektorzy mowili nawet ze lepiej sie gra na kineskopowcu. Moglby sie ktos wypowiedziec kto ma kineskopowy podlaczony do boxa a nie wszycy od razu rzucaja ze stare telewizory to shit itp .Nie zaczynajac nowego tematu chce spytac bo nei wiem jak jest z call od duty mw2 bo ludzie pisza ze cos tam wymaga 728 nie wiem nie znam sie i nie wiem czy odpali na tego typu obrazie <moze glupie pytanie ale jestem zielony >

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem na kineskopie 21" i grafika była ładna, przy 28" wydawała mi się troszkę gorsza ale też spoko. Faktem jest, że telewizory kineskopowe to już zabytek i nie uzyskasz na nich takiej jakości obrazu i ostrości kolorów. No i w moim przypadku szybko zaczynały boleć mnie oczy.

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na kineskopowych zazwyczaj bardzo widać piksele, sam miałem xboxa podpiętego do LG Flatron 21" i nie było za wygodnie na takim tv grać. Najgorzej jest z napisami - są po prostu nieczytelne.

5. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli pogram do czasu gdy nazbieram na jakiegos lepszego telewizora

A na marginesie w jaki gry grales bo wiesz gry typu anime to na kazdej konsolce maja ladna grafe.
    Mi chodzi o gry typu cod asassin creed czy tez jakis dead space

6. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a co do monitora to tez mam kineskopowca to juz wole tv bo wiekszy =wiecej cali

7. Lucky77

Lucky77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz Xbox 1 czy Xbox 360?
    Prawda jest taka, że często w niskiej rozdzielczości gry wyglądają lepiej na starym dobrym kineskopie CRT. Jeśli jest to płaskie CRT to szczególnie.
    Tak więc PS1, PS2, Xbox, Dreamcast itd. lepiej podłączyć do "kineskopowca". PS3 obsługuje wyższe rozdzielczości niż może wyświetlić telewizor CRT, tak więc tu gry bedą wyglądać nie ciekawie.
    Inna sytuacja jest z monitorami CRT do PC, bo te wyświetlają wysokie rozdzielczości.

8. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zdejcie wiele nam nie mowi...

Zeby MW2 i 90% innych gier ci dzialalo to TV musi obslugiwac 60Hz.

Ps. Powiedz jaki masz monitor. Moze lepiej xa do niego podlaczyc.

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Działać będzie, bo czemu by nie? xbox to nie komputer i pytanie "czy mw2 mi pójdzie?" jest nie na miejscu. Przecież właśnie do tego są konsolę - wkładasz płytkę i grasz.

11. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Czytaj ze zrozumieniem.
    On sie pyta czy na tym TV gra bedzie dzialac, a nie czy na konsoli ruszy.

12. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Umiem czytać ze zrozumieniem. Specjalnie tak napisałem, bo uznałem, że zdanie sformułowane przez autora jest niepoprawne. Czemu gra ma nie działać na TV? Napisałeś, że musi obsługiwać 60 Hz, zgadzam się, tylko, że nawet takie kilkuletnie złomy, jak ten na zdjęciu mają takie odświeżanie.

13. DaMned

DaMned Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    prosze nie obrazac mojego tv na nim mozna wszystko zrobic dotychczas katowalem pegazynki ps2 i teraz chce xbox a monitor mam samsung sync master 753DF chyba lepiej na tym tv pograc niz na tym gowniaku

14. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    No nie. Nie kazdy telewizor obsluguje 60Hz.

Faktycznie, od tego monitora to juz nawet ten TV lepszy :p

15. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja obecnie gram na telewizorze CRT kupowanym bodajże w 2005 roku, 22 cale. Nie gra się tak źle, w cale nie mam jakichś pixeli czy małe napisy, jednak mam zamiar w najbliższym czasie przerzucić się na 32", więc jeśli też masz możliwość, to od razu zainteresuj się nowym telewizorem.

Wczytywanie...

Poleć forum