1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tv pod konsolę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ScalierWig PL, Październik 6, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ScalierWig PL

ScalierWig PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema.mam problem.zamierzam kupić nowy tv do konsoli oraz do pc ale nie wiem który model wybrać.może mi ktos powiedzieć na co trzeba zwrócic uwagę przy kupnie tv pod konsolę np. hd ready czy full hd , 60 hz ,100hz lub więcej itp.chciałbym żeby tv miał od 37 do 42 cali ale muszę się zmieścic do ok 1700 zł.proszę pomóżcie bo się za bardzo nie znam na takich rzeczach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Sorry ale tak ciężko poszukać??? http://xboxforum.pl/sprzet-11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum