1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tv pod lapek

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dawidek295, Październik 24, 2010.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Siemka mam problem bo kupiłem ten kabel na allegro
    KABEL VIDEO WTYK SCART->WTYK VGA 2M VIVANCO (1269561478) - Aukcje internetowe Allegro
    myslałem że kabel nie działa ale dostałem meila od sprzedawcy że
    witam kabel napewno jest sprawny przez nieówage zabrakło w opisie zmianki iż jest to kabel kierunkowy gdzie sygnał jest przesyłany z wtyczki scart do vga więc wymiana kabla tu nic niewskura proszę o odesłanie kabla wraz z paragonem a my zwrucimy poniesione koszta przepraszam za zaistniałą sytuację i pozdrawiam

ok super
    ale teraz jaki mam na prawdę kupić kabel aby mieć obraz z lapka w tv ale to TV plazmowy więc nie ma wejścia vga
    czyli z jednej strony musi być euro;))
    proszę o linki z allegro;))

2. Lotnik421 Xbox One

3. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Dzizas a nie masz w tym laptopie wejscia hdmi ?;|

4. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nie mam jest tylko vga
    to dacie jakąś propozycje;))

5. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ref

6. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Ten powinien działać - sam kiedyś szukałem takiego kabla jak jeszcze miałem lapka.
    Kod:
    http://allegro.pl/podlacz-tv-do-pc-konwerter-vga-dsub-euro-hit-i1275664066.html
    Ale lepiej najpierw napisz do gościa czy to nie jest kierunkowy również. Ale nie powinien być. (kiedyś gościu sprzedawał je po 79zł ;P)

Napisz też do tego ale wydaje mi się, że ten jest kierunkowy a gościu o tym nie wspomniał:
    Kod:
    http://allegro.pl/euro-scart-vga-2m-plazma-lcd-pc-rgb-projektor-fv-i1272089211.html
    PS. Przy tego typu kabelkach powstaje jeszcze problem czy grafika będzie obsługiwała dany TV.

Wczytywanie...