1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV pod Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BogeRYL, Sierpień 6, 2014.

1. BogeRYL

BogeRYL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Na początek chętnie podzielę się z wami, że postanowiłem zakupić xbox one, na ogół byłem maniakiem PlayStation, ps1,ps2,ps3-> natomiast kolejna moja konsola to Xbox ONE :)

powracając do szczegółów posiadam plazme panasonica 42 cale na ogół super tv, służył mi wspaniale przy ps3, jedyny jego mankament to HD Ready... czyli 720p przy ps3 nie przeszkadzało mi to tak bardzo, jednak gry na nowe generacje to same full HD więc pomyślałem, że przyda mi się nowy TV

Pierwsze pytanie- Czy zobaczę różnice pomiędzy moim TV HD Ready a nowym 50 cali FULL HD? na xo

Jeśli tak to jaki, wybrałem 3 modele i raczej zakupie jeden z nich, mają (chyba) jedne z najniższych input lagów a głownie na to patrzę, moja plazma ma bliski zera więc oczekuję czegoś co mało mnie zaskoczy

3 modele to:
    1. Sony KDL-50W829B
    2. Sony KDL-50W656A - tanszy! jednak bez 3d(chociaż nie wiem czy się przyda) oraz mniej Hz.
    3. Sony KDL50W805B

Jeśli macie propozycje z innymi modelami chętnie zaoszczędzę trochę grosza :)

pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum